Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyíregyházán a kórházban kell...

Nyíregyházán a kórházban kell fizetni a szülésfelkészítő tanfolyamért?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyibe kerül?

2017. szept. 13. 08:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen kell, tavaly 5000-Ft volt.
2017. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És ezt az első alkalommal kell fizetni? Milyen formában (csekken, pénztárba, átutalással)?
2017. szept. 13. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
2 alkalmas a felkészítő, a második alkalommal kell készpénzben fizetni.A tanfolyam végén adnak még egy promóciós csomagot, meg kártyát az apukának, hogy bemehessen a szülőszobába.
2017. szept. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég làttam az orvosomnàl szórólapot, azon is még 5000 ft volt. De még nem jelentkeztünk, ràérünk még.

Egyébként mit takar a szülésfelkészítő? Ilyenkor vezetnek körbe a szülészeten is?

Te hàny hetes vagy kérdező?

2017. szept. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én 29. hetes vagyok. Októberben megyek 3 alkalmas felkészítőre.

Lesz körbevezetés is.

2017. szept. 13. 11:35
 6/7 anonim válasza:
Még mindig aktuálisak a fentebbi információk? Tud valaki segíteni? Illetve jelentkezni milyen módokon lehet? Nagyon köszönöm!
2018. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gondolom sok minden nem változott. Hívd fel a terhes ambulanciát és ott tudsz jelentkezni, kérdezni.
2018. júl. 20. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!