Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Létezik szülésfelkészítő...

Létezik szülésfelkészítő könyv apáknak?

Figyelt kérdés
Apás szülést szeretnénk, de a férjem meglehetősen fél és aggódik a dolog miatt, főleg amiatt, hogy mit kezd majd azzal, hogy én szenvedek. Szívesen beszereznék neki valami könyvet, ami kifejezetten apáknak szól a szülésről. Tud valaki ilyenről?

2017. júl. 8. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:
akkor ne menjen be. ha már előre fél tőle. nem hiszem hogy van ilyen könyv, miért lenne férfinek szülésről szóló könyv?!?! az az anya dolga
2017. júl. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Be szeretne jönni, mert szeretne támogatni. Ettől még tarthat tőle. Azóta egyébként találtam, nem konkrétan apáknak szólót, de a célnak megfelel.
2017. júl. 9. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Barmikor kimehet szerintem, ha ugy dont, hogy nem birja. Egyebkent egy parazos apuka csak idegesiteni fog szules kozben. Meg neked kell majd ot nyugtatni, amikor van neked eleg bajod anelkul is. De ti tudjatok, csak szerintem gondoljatok at.
2017. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!