Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy peteérés után...

Normális hogy peteérés után is érzékeny marad a bal petefészkem?

Figyelt kérdés
Mindig a bal petefészkemet érzem, a jobbat sosem. Peteérés után vagyok és még mindig érzékeny. Előző ciklusban is ez volt. El fogok menni orvoshoz, de hátha megnyugtat valaki itt.
2017. nov. 22. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális lehet, ha nem túl erős fájdalmat érzel. De tényleg mondd el a dokinak.
2017. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most ugyanúgy jártam mint te, peteérés napjától kezdve mindkét petefészeknél, hol tompa, hol szúró fajdalmat éreztem.Elmentem a körzeti dokihoz volt vérvétel és vizeletvizsgálat is, kiderült gyulladás van a szervezetemben, a petefészek környékén.Augmentint írt fel az orvos, 3 napja szedem, és már most sokkal jobban vagyok.Nekem életemben most volt először ilyen, rögtön mentem az orvoshoz vele, mert babát szeretnénk.Még ritkán érzek egy icipici szúrkálást, de már tényleg jobban vagyok.Ha beszedtem a gyógyszert és még mindig lesz szúrkálás vagy fájdalom megkeresem a nőgyógyászt is.Neked is azt javaslom,hogy keresd fel a körzeti dokidat.De hátha nálad nem az lesz a helyzet mint nálam.
2017. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is voltam orvosnál és minden vizsgálat negatív.
2017. nov. 27. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!