Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab. műtét után majdnem...

Missed ab. műtét után majdnem 2 héttel ugyanúgy fájdogál a bal oldali petefészkem, mint amikor a peteérésem volt. Lehet már ilyen rövid idő elteltével peteérés, vagy a szervezet kezd visszaállni a műtét, várandósság előtti időkhöz?

Figyelt kérdés
2016. máj. 19. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a műtét utáni 2 hetes kontrollon már érett tüszőm volt, és utána rendesen, 25. napra meg is jött, ahogy előtte is mindig tette. Szóval nem törvényszerű, hogy borul minden a műtéttől. Főleg ha korai missed ab volt.
2016. máj. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezt nem is gondoltam volna...de az emberi test csodákra képes és gyorsan regenerálódik. :)

Köszönöm a válaszodat.

2016. máj. 19. 11:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pontosan, 29 napra jött meg az első menzeszem, a második ciklusban pedig már terhes is lettem. :) (Orvosi engedéllyel.)
2016. máj. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak:a 10. heti UH-on vette észre doktor úr, hogy elhalt az embrió, nincs szívhang.A 11. héten műtött meg.Azt mondta, hogy a 8.-10. hét között történt szerinte. nem fejlődött tovább onnantól.... :((

Bízunk a sikeres következő terhességben.Sajnos édesanyám és a húgom is járt hasonló cipőben.

2016. máj. 19. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges.
2016. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!