Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is megváltoztatta a...

Másnak is megváltoztatta a terhesség a hőháztartását?

Figyelt kérdés
Fázós voltam, nyáron is képes voltam esténként zoknit húzni, télen 22 fokban is 3 réteg ruha volt rajtam a szobában. Most viszont már a terhesség alatt észrevettem, hogy kevesebb ruha is elég, a nyarat nagyon nehezen viseltem. 22-23 fok van nálunk és egy rövidujjú póló van rajtam egy hosszúnadrággal és zokni sem kell, illetve hosszúujjú pizsama helyett spagettipántos hálóingben alszom.
2017. nov. 22. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanígy volt, sőt, én azt veszem észre, hogy azóta alapból kevésbé vagyok fázós - pedig már 2 éves a fiam :)
2017. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, az volt az egyetlen tél, mikot nem fáztam. Pedig alig híztam.
2017. nov. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Terhesen az embernek 2-3 literrel is több vére van, ez az oka. Normális jelenség :)
2017. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanigy volt. Mar 2 eves a "baba", de meg mindig nem jott vissza a fazossagom :) Hat nyaron szivas.
2017. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!