Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zöldségpüré foltot hogyan...

Zöldségpüré foltot hogyan szeditek ki kíméletesen?

Figyelt kérdés
A mintás textilpelusok és sok rugi is tiszta foltos lett. Van itthon fehérítő kendőm. Ti használtok ilyen erős vagyszert babacuccokhoz, vagy nem szabad? Nem érzékeny a bőre egyébként.

2017. nov. 26. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Hogy lesz foltos ha kérdezhetem?

Nálunk már 4 hónapja megy a hozzátaplalas és csak az előke szokott(nagy ritkán!) foltos lenni.

2017. nov. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy a babát minimum 4 ember eteti felváltva, és van olyan közöttük, aki mindent össze tud kenni vele.
2017. nov. 26. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Frissen összekent ruhát rögtön szappanozz be, dörzsöld át, hagyd egy picit ázni, mosás előtt tegyél a foltra Vanish folttisztítót és 60 fokon mosd ki a ruhát. Nekem így mindig kijöttek a nagyon makacs foltok a hófehér ruhából is.

Nyáron annyi előnyöd van, hogy ha világos a ruha, akkor a nap is segítségedre van. Hát ez most sajnos kilőve.:)

2017. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én amint lehetett (akár evés után rügtön) kimostam csak a foltot Vanish szappannal, majd beraktam a ruhát a többi szennyes közé. A textilpelusokkal nem nagyon foglalkoztam, csak mostam 60 fokon a szokásos mosószerrel. Ha már sok bennemaradt folt volt, kb. 5 mosásonként átmostam 95 fokon Ariel professional folttisztítóval. Szerintem ez egy elég erős szer, ezért ilyenkor még egy rövid programon átöblítettem utána. Nekünk fehér textilpelusok voltak, de mintha létezne ilyen folttisztító színes ruhákhoz is.
2017. nov. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is még frissen kiszedte a vanish szappan. Néhány textílpelenkából mondjuk nem volt kedvem, inkább vettem másikat, a foltosak meg maradtak maszatolni..

Az 1-es válaszolót meg fogja még érni meglepi...

2017. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a folyékony vanish, vagy a vanish oxi por eddig mindent kiszedett.
2017. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!