Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több mint 1 éves császáros heg?

Több mint 1 éves császáros heg?

Figyelt kérdés
Szóval, több mint 1 éve császároztak, semmi gondom bajom nem volt sem a műtéttel sem utána, hamar felépültem, szóval minden jó volt. Ma tornáztam kicsit hosszabb kihagyás után (de a műtét óta már nagyon sokszor-sokat), és olyan érzésem volt felülések közben, mintha a hegem bal oldali szélénél egy pontban szúrna, ahogy felülök a hasprésben. Nem biztos hogy a heg, csak azon a környéken, de mindig ugyan abban a pontban éreztem a szúrást. Volt ilyen valakivel? Vagy köze sincs a császárhoz, csak becsípődött egy ideg talán?
2017. nov. 27. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

8 év után is érzem még néha.

Sosem lesz olyan, mint előtte

Nekem pl. időjárásra is érzékeny.

2017. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
na de ez az, h nekem semmire, mint ha ott se lenne, tornázni is sokszor tornáztam, sosem volt semmi bajom. Ezért nem értem, lassan 15 hó után most először éreztem vmit. ha eddig is előfordult volna, azt mondom ok, de így..
2017. nov. 27. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!