Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Császáros vagyok 13. -án...

Császáros vagyok 13. -án született meg a lányom első nap semmi tej majd utána beindult és egyre több de tegnapról mára visszaesett sokat és mint ha nem lenne elég neki? Mit tegyek kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés
Itthon tudom mérni van mérleg és hát kevesebb tegnaphoz képest.Iszom a laktoherb teát napi 1-2 litert de mikor hazajöttünk azt mondták hogy elég fél liter egész napra és le is csökkentettem de úgy vettem észre mint ha attól kezdve nem lenne annyi ez lehetséges plusz mellette szedem a görögszénamagot meg persze vizet iszok.Pici súllyal született 2kg szüksége lenne a tejre nem akarok neki tászert adni és 2 óránként 50ml enne a drágám
2014. máj. 22. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet ,hogy teából is sokat iszol és az kihajtja a szervezetedből a vizet. Én legalábbis így jártam. Aztán abbahagytam a teát és a homeós bogyót is. Napi 4 liter víz, meleg leves és visszajött a tejem.
2014. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia nem biztos hogy tudok segíteni mert én sajnos nem tudtam szoptatni. de hallotam már több kismamátol hogy ha elötte sok teát ittál és most kevesebbet akkor attol lehet vagy ha abba hagyod el is apadhatsz. nehogy félre érts nem akarlak meg ilyeszten
2014. jún. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!