Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők, akik világ életetekben...

Nők, akik világ életetekben "fiúsak" voltatok, hogyan éltétek meg a terhességet stb?

Figyelt kérdés
Amióta eszemet tudom, fiús voltam. Egész kisgyerekként is fiús játékokkal játszottam, szereltem, állatokkal játszottam. Békákat, gyikokat fogtam meg hasonlókat, stb. Fiúkkal jobban kijöttem, sőt, ez mái napig igy van. Némileg nőiesen öltözöm, és sminkelek is, ha akarok tudok nagyon jól kinézni. Viszont soha nem leszek az a fajta, aki jól érzi magát virágos ruhában, magassarkúban. Akik hasonlóak vagytok, hogyan éltétek meg a terhességet, szülést, szoptatást stb? Nem érzem magam anyuka tipusnak, a gyerekem nagyon szeretném de nem vagyok az a fajta, aki életében a fehér ruháról és gyerkőcökről álmodott csupán. Nagyon is sok minden érdekel még ezeken kivül. "Cool" anyuka leszek szerintem, laza.
2017. nov. 28. 10:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Én is kb ugyanígy voltam, ismerős a helyzet :) Sose éreztem magam anyuka típusnak, sőt, eléggé nagy távolságot tartottam a gyerekektől. Ettől függetlenül mikor beütött hogy most már szeretnénk babát, egy percig se gondoltam hogy idegen lenne tőlem a terhesség vagy szoptatás, gyereknevelés.

Nemrég volt a 10 éves érettségi találkozónk és ott mondta vki, hogy szeretne majd ilyen laza anyuka lenni, mint én! :D SZóval nyugi, minden jó lesz :)


Ja, és most várom a 3. fiam :D :D

2017. nov. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem az összefüggést. Ha már eljutottál oda, hogy gyereket szeretnél, miért is kéne máshogy megélned attól, hogy "fiúsnak" hiszed magad?

Mintha a fiús azt jelentené, hogy nem lehetsz gondoskodó anyja a gyerekednek...

2017. nov. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Fiús voltam de nem fiú.. szval nem ugy alltam a dolgokhoz mintha nem nő lennék vagy nem puncim lenne. Csak a stilusom volt más. Nem a felfogásom.

Így aztán nőként álltam hozzá és élveztem

2017. nov. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg nem attol noies valaki h viragos meg rozsaszin ruhakat hord.. nem is a nagy fehér ruháról álmodozó nő lesz nőies. Akit leirtal inkabb kislányos
2017. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok még abban a helyzetben, hogy megmondjam hogyan hatna rám az egész anyaság. De valószinüleg nem leszek olyan, mint amit a reklámokban látni: hasát állandóan simogató, eufórikus kismama, hanem inkább olyan, aki terhesen is sportol és azon töri a fejét hogy mit tegyen az unalom ellen. Hiányozni fog a sör és a motrozás.
2017. nov. 28. 11:16
 6/17 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, közel nem vagyok felelőtlen, nagyon jól ismerem a határaimat és az átlagnál merészebb vagyok, de nem eszement.
2017. nov. 28. 11:26
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb anyuka tökre vagánynak és cool-nak reméli magát, ettől nem lesz jobb vagy rosszabb. Sokaknak hiányzik a sport pl. nagy hassal, vagy a dohányzás, vagy épp a borpince látogatás, kinek mi. Attól még lehet, hogy amikor már a hasában rugdos a babája, megsimogatja. Nem ettől leszel vagány és cool ha nem éled meg az intimebb pillanatokat, baromira nem függ össze.
2017. nov. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mennyi nő leli örömét a szerelésben, a fizikai munkában, az állatokban, sportban, kalandokban inkább, mint a vásárlásban, meg egyéb női tevékenységben? Nagyobb hamburgert eszem, mint a pasik, és állitólag a gondolkodásom hasonlot a férfiakéhoz.
2017. nov. 28. 11:50
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én se vagyok csajos, nőies. Olyan farmer-póló-tornacipő, fesztiválra járós, sörözős,fiúkkal bandázós csaj voltam, akit baromira nem érdekel a körme, sose hord szoknyát meg ilyeneket.

Imádtam terhesen a pocakomat, nagyon vártam a kislányomat, és még a rózsaszínnel is megbarátkoztam a kedvéért :D nagyon szeretek anya lenni, a szoptatás természetes volt számomra, 2 évig szoptattam a lányomat. A szülés császár volt, farfekvéses volt a kisasszony, úgyhogy nem is probálkozhattam természetesen, de szerettem volna egyébként. Attól még, hogy nem vagyok nőcis, nőből vagyok...

2017. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

És? :) Attól még van méhed és szeretnél gyereket. Nem egyformák a nők. És van tetováló motorozó nőismerősöm aki ugyanúgy szereti a gyerekeit, mint a körölmlakkozós vásárolni szerető.

(vagy nem tudom, most azt várod hogy jobb vagy mint a shoppingolós macák és a te gyerekednek sokkal jobb anyja lesz, mint a nőcis nőknek?! Nem értem......ha meg a kérdésed valóban komoly, akkor még szimplán éretlen vagy)

2017. nov. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!