Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nők, akik világ életetekben...

Nők, akik világ életetekben "fiúsak" voltatok, hogyan éltétek meg a terhességet stb?

Figyelt kérdés
Amióta eszemet tudom, fiús voltam. Egész kisgyerekként is fiús játékokkal játszottam, szereltem, állatokkal játszottam. Békákat, gyikokat fogtam meg hasonlókat, stb. Fiúkkal jobban kijöttem, sőt, ez mái napig igy van. Némileg nőiesen öltözöm, és sminkelek is, ha akarok tudok nagyon jól kinézni. Viszont soha nem leszek az a fajta, aki jól érzi magát virágos ruhában, magassarkúban. Akik hasonlóak vagytok, hogyan éltétek meg a terhességet, szülést, szoptatást stb? Nem érzem magam anyuka tipusnak, a gyerekem nagyon szeretném de nem vagyok az a fajta, aki életében a fehér ruháról és gyerkőcökről álmodott csupán. Nagyon is sok minden érdekel még ezeken kivül. "Cool" anyuka leszek szerintem, laza.
2017. nov. 28. 10:27
1 2
 11/17 anonim válasza:
3%
Nem motrozás, hanem motorozás. Sokat ne zabálj, mert dagadt leszel, és nem lesz aki hajlandó lesz felcsinálni.
2017. nov. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%

Legalább ha fiad lesz nem kell külön tanulnod esténként az autómárkákat meg a munkagép típusokat (mint nekem p:D)hogy tudj válaszolni a kérdéseire.

Nekem egy barátnőm ilyen típus mint Te, de attól még ugyan úgy élte meg a várandósságot, szoptatást, stb.maximum kevesebbet költött cuki babaruhákra, és amíg nekem az volt a gondom hogy nem borozhatok egyet szombat este, neki meg a sörözés hiányzott. Ettől még ő is nő.

2017. nov. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%

Nyugi nem mindenki az a tipikus nőcis jellem.

Én sem tartom magam annak, nem hordok szoknyát, sőt utáltam mindig is. magassarkút sem hordok és műkörmöm sincs, nem vagyok piperkőc. Nem voltam túl nagy babázós sem gyerekkoromban. Régebben sminkeltem magam, de már évek óta nem és nem is zavar.

Szerintem nincs olyan hogy anyuka típus. Ha terhes leszel, szülsz anyuka leszel :) nincs más választás annak a babának az anyukája leszel és mindenben segíted őt, ellátod, megteszel érte mindent. Szóval nem hinném hogy belőled ne lehetne jó anya. Azért mert sezrettél pl autókkal játszani miért ne lehetnél jó anya?

Én terhesen sem hordtam azokat a csini kismama felsőket, hanem egyszerő kismama pólókat, akkor is sportosabb kinézetű voltam, imádom a sportcipőket :)

És láss csodát van 2 fiam :)

2017. nov. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Igazából az érdekelt, hogy a hozzám hasonló, férfiasabb nők hogyan élik meg ezt a feladatot, az anyaságot. Pl a szoptatást, bevallom nekem eléggé idegen a dolog, de hát nekem van kettőnk közül női testem ami erre a feladatra képes, igy az én dolgom lesz. Értitek? Nem azért, mert ilyen vagy olyan érzéseket kelt bennem a folyamat, hanem mert praktikus, és hasznos a gyereknek.
2017. nov. 28. 15:46
 15/17 A kérdező kommentje:
A hambi miért volna zabálás? :). Zabálás az lenne, ha minden nap csinálnám de nem kell félteni, nem hagyom el magam.
2017. nov. 28. 15:51
 16/17 anonim ***** válasza:

5# az reklám.. válaszd el a valóvilágtól meg a filmeket is.

Én néha simogattam

Pedig nem vagyok egy csajos tipus. De érzelmeim vannak. Még ferjem is tapizta a hasam.. mégsem nő

2017. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ha terhes leszel akkor úgyis úgy fogod gondolni, hogy a babádnak a lehető legjobbat megadj, persze ahogy tudod. Ha nem megy a szoptatás akkor majd a tápszert adod szeretettel.

Szerintem még nem értél meg a gyerekvállalásra, így inkább a fiús jellemed mögé bújsz kifogásként.

Amúgy ha nem fiúnak érzed magad érted hogy értem, akkor miért jelentene gondot akár a szoptatás? A párod is nőként áll hozzád nem? Az hogy fiúsabb vagy nem az a tipikus nőci jellem nem hinném hogy bármit jelent. Láthatod több hozzászóló írta hogy szintén nem a legnőcisebb és nem volt gond.

2017. dec. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!