Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol találok zenélő kivetítős...

Hol találok zenélő kivetítős forgó játékot?

Figyelt kérdés

Nekem volt gyerekkoromban, de már szétesett, és nem találok hasonlót.


Olyat, amin a kivetített kép forog körbe körbe, egy kellemes dallamra.


Csak forgójátékos gagyi képkivetítőseket talalok, és nem tudom máshogy begooglezni. Hátha valaki ismer hasonlót.


Tehát maga a kivetített kép(ami igényes, nem csillag meg felhő) forog, és mellé kellemes dallam szól.


Úgy sajnálom, hogy nem vigyáztunk jobban a játékra, most jó lenne a gyereknek.. hőlégballon és macik meg felhők voltak rajta, gyönyörűen kidolgozva, és a dallam is különlegesen csengett.


2017. dec. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ez a típus volt [link] ... visznot nem csak csillagot meg holdat vetített, hanem körbeforgott és alvó méhecske meg ilyenek voltak rajta/olyan volt a minta, mint a 2. képen/ nem sokszor használtuk, de jóval többször mint a körforgót/nem is értem miért vettünk/ egyébként szerette a vetítőt mikor kicsi volt☺

[link]

de ez sem lehet rossz☺

Brendomban láttam még elég sok félét, szerintem ott ki is lehet próbálni hogy milyen a 'hangja'..

2017. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezek egy pontba vetítenek, a régi betöltötte a szobát, a falakat, a plafont, mindent. Félgömb alakú kb 40 centis átmérőjű volt.
2017. dec. 1. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:
De ha beírod a keresőbe, hogy 'zenélő projektor' akkor még több félét, márkát kidob, mint amit linkeltem☺
2017. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kérdés feltevése előtt 7 féle képpen legalább kombináltam a "zenél, forog, játék, projektor, készségfejlesztő, vetítő, dallam, altató, világít" szavakat.


Szerintem egyszerűen nem gyártanak hasonlót, pedig 50ezret is kiadnék egy új, szég grafikájú darabért..

2017. dec. 2. 08:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem olvastam előtte a válaszod, mikor írtad hogy milyen...én is csak csillagosat találtam meg egy óceánosat, de szerintem az nem forog és zenél😔 nagyon tönkre ment a tiéd? Nem lehet valahogy megjavíttatni? Esetleg külföldi oldalakon sincs?
2017. dec. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!