Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti kivel próbálnátok meg...

Ti kivel próbálnátok meg ismerkedni kisgyerek mellett?

Figyelt kérdés

2 éve lehagyott a férjem, egyedül maradtam egy óvodás gyerekkel. Félek társat találni, de néha hiányzik. Két férfival is beszélgettem, találkoztunk, leszögezem nem történt semmi. Nem merek egyikkel sem kapcsolatot kezdeni. De mégis érdekelne a véleményetek. Előre leszögezem nem szorulok senki pénzére, nem ez a kérdés lényege,hanem ki szerintetek a "megfelelőbb"?

Mindegyik szorgalmas, dolgozik rendesen. Egyikük külföldön, naponta haza jár, van egy kislánya. Ő hamar elmélyítené a kapcsolatunkat, összeköltözés stb... szor találkoztunk, ebből séta volt, meg az autóban beszélgettünk. Örültem volna ha beülünk egy kávéra, sütire, nem is kellett volna fizetnie az én részemet, de mivel nem ajánlotta fel hogy menjük valahova én nem erőltettem. Keveset mosolyog, komoly. A lányát imádja. Játszótérre mentem az én gyerekemmel és tudta hogy ott vagyunk, ő is oda jött és velünk volt órát. Nekem furcsa, hogy ha tudom hogy találkozok egy kisgyerekkel, akinek az anyukája bejön, akkor viszek egy kis csokit. Mégiscsak gyerek. Gesztusnak nekem jól esett volna. Ti hogy látjátok? Lehet én hamarkodom el.

Másik férfi. Vele korábban találkoztam párszor, ő megkérdezte mit szerete a gyerekem, üditő, ropi, csoki? És volt hogy hozott neki, úgy hogy nem találkoztak. Ő meghívott fagyizni, és nem engedte kifizetni. Pedig nem keres olyan jól. Amúgy ő csendes, visszahúzódó.

Ti melyiket preferálnátok?

Minden építő kritikát elfogadok.


2017. szept. 30. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Én nem örültem volna, ha csokit hoz a játszótérre, mert ott nem eszünk. Nem vagyunk egyformák. ;)
2017. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

En is kisgyerekes egyedulallo vagyok. A gyerekem apjanak mar volt gyereke, hat en soha tobbe nem kezdenek gyerekes ferfiaval !

Nalunk az van, hogy az elso gyerekeert odaig van, a mienk meg nem erdekli, par havonta latja, szuletesnapi ajandekot sem vett neki.


En a masodik ferfit valasztanam, de neked kell tudni.

2017. szept. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%

Nekem visszataszító, hogy két férfival is talalkozgatsz egyszerre. Ha az első nem jön be, akkor kész, vége, menj tovább. Nem krumpli és, nehogy mericskelve válassz a kettő közül.

Nem kell amúgy, hogy a gyereknek bármit is vigyen

2017. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

Én úgy látom nem muszáj neked a kettő közül választani. Fegyvertnyomnak a fejedhez?


Felnőtt vagy, ha egyik sem szimpatikus annyira, hogy kapásból kizárod a másikat, akkor ne legyél egyikkel sem.


Ha társaságra vágysz, beszéld meg azzal, amelyik nem sajnálja a pénzt a programokon a SAJÁT részére. Már amennyiben élvezed a társaságát.

2017. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
A másodikat választanám. Nem azért, mert fizet, hanem mert kérdez, próbálkozik, erőlködik. És mert sose kéne (többet) gyerekes pasi.
2017. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Azt válaszd akit jobban megkedveltél :)

Nekem a második szimpatikusabb

2017. szept. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Második!

Annak igenis gesztus értéke van, hogy randin beülünk valahova, kulturáltan elbeszélgetünk, vagy jó a kocsiban. Egy fillért nem áldoz, (mást se), de már össze akar költözni. Hááát...

Az se jó, ha a lányát imádja, a tiédre meg olyan szinten tojik, hogy eszébe sincs, hogy kicsit bevágódjon. Később ebből rengeteg konfliktus lesz. Ez a tipikus én gyerekem-te gyereked.


Inkább a második pasi. Jobban érezteti, hogy elfogadja azt is, hogy jár veled egy gyerek is.

2017. szept. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Másodiknak adnék egy esélyt és jobban megismerném, első szerintem egy smucig bunkó. Nem azért mert nem vitt a játszira csokit vagy bármit, hanem felnőtt férfiként ha valaki ismerkedik ne az legyen már a program hogy kóvájgunk az utcán céltalanul, aztán az autóban beszélgetünk és egy nyamvadt kávéra vagy üdítőre sem hív meg. Gyerekes férfival egyébként is a büdös életben nem állnék össze.
2017. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Oké,nem eszünk játszótéren,írhattam volna pl buborékfújót,v mit tudom én,mondhatta volna,h együnk egy fagyit.Nem kellett volna fizetni,csak jól esett volna.Vagy utána esetleg megemlíti,h de aranyos v jó fej a gyereked,mégha nem is gondolja komolyan.Rosszul esett.Nem találkozom 2vel,a 2.pasi korábban volt,de közbe jöttek dolgok és megszakadt az ismerkedés.De most újra felbukkant.
2017. szept. 30. 17:59
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket sem preferálnám. Egyik sem a te embered.

Amúgy még nem vagy kész kapcsolatra. Ha készen leszel és eléd sodorja az élet a megfelelő partnert, azt tudni fogod és nem fogsz olyanokon agyalni, hogy "hát komoly, de a lányát mégis szereti", "meg biztos többet akar, mert fizette a fagyim".

Aki CSAK meg akar fektetni, az is kifizeti a fagyid, nem azon fog múlni, vagy a komolyságán, vagy bármin.


Egyszerűen azért agyalsz ilyeneken, mert érzed belül, hogy egyik sem a te embered, és próbálsz negatív kapaszkodót találni, de még csak annyit sikerült találni, hogy "nem mosolyog, és nem hozott csokit."


Szerintem várj, légy türelmes, éld az életed és jönni fog. Ha kapkodsz, akkor csak sz@-r kapcsolatból boldogtalan kapcsolatban fogsz kerülni és benne maradsz, mert azt hiszed, hogy nincs jobb. Pedig van.

2017. szept. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!