Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Zsiasztok! Akinek látás vagy...

Zsiasztok! Akinek látás vagy hallássérült vagy egyéb egyesületi plasztikkártyája van 90%-os utazási kedvezményre, mennyire szoktak kötekedni nálatok? Vagy ha látják a kártyát írják is a kedvezményt?

Figyelt kérdés
Kérnek mellé valami más igazolást is?
2017. dec. 14. 06:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kell hozzá lakcím és személyi igazolvány is.
2017. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyesületi plasztikkártyára nem adnak utazási kedvezményt.


Rokkantigazolványra adnak.

2017. dec. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom egyre gondolunk-e, de nekünk államkincstáros kártyánk van utazási kedvezményes
2017. dec. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk is államkincstáros van. Nekem ott van mellette a személyije, lakcím kártyája, de még sose kérték.
2017. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is államkincstáros kártyám van, néha elkérik a személyim de én már nem vagyok annyira kicsi gyerek. Rokonoméknál a 11 éves gyereknek kérték egyszer a diákot is mellé, nem volt neki, elvették az államkincstáros kártyáját
2017. dec. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

ilyet kapnék de plasztik rányomtatott adatokkal és arcképpe.

[link]

2017. dec. 29. 18:57
 7/7 anonim válasza:
Nekem Sinosz igazolványom van. Nem szoktak semmit elkérni.
2018. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!