Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megálmodtátok a babátok nemét?

Ti megálmodtátok a babátok nemét?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok várandós, de próbálkozunk. Évekkel ezelőtt amikor még nem is próbálkoztunk, sőt még a páromat sem ismertem, álmodtam többször olyanokat, hogy babát várok vagy már meg is született. Azóta is számtalanszor álmodtam már ilyet, volt amikor ikrek voltak. Az érdekes az, hogy az összes álmomban kisfiú van. Párom is a múltkor azt álmodta, hogy volt egy 1 éves kisfiunk.

Néha gondolkodom a neveken is és lánynak abszolút nincs ötletem, fiúnak meg elsőre jött az ötlet.


Veletek volt már ilyen? Végül milyen nemű lett?


2017. dec. 14. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Sokszor álmodtam azt, hogy kisbabám lett (a nemét nem tudtam sosem), de egy idő után mimdegyik átváltozott valamilyen állattá...

A gyerekeim 4,5 és 2 évesek, egyenlőre emberek 😆

Szóval ebből kiindulva... 😅

Amúgy ha olyan nemű születik amilyen az álomban van, pusztán a véletlen műve

2017. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is volt,hogy többször álmodtam,hogy babát várok,nagy a pocakom és tök boldog vagyok,volt olyan,hogy azt álmodtam,hogy már megszültem és bent vagyok a kórházban. :) Én volt,hogy kislànnyal àlmodtam,volt,hogy nem tudtam az álmomban a nemét.

Most vagyok 7+2 hetes kismama, első baba lesz, majd kiderül. :) Már egy ideje nem álmodtam ilyesmit. A vicces az,hogy az egyik legjobb barátnőm már az utóbbi 2-3 hónapban vagy 3x álmodta azt,hogy babát vàrok. Szerintem már nagyon szurkolt nekünk.

2017. dec. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es voltam: Hajrà nektek kedves kérdező,mihamarabbi babát kívánok nektek!! :)))
2017. dec. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én a nemüket is és azt hogy ikrek
2017. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen többször álmodtam, hogy fiam született. Vagy hogy fiúval vagyok körházban és férjem jön látogatni a nagyobb fiunkkal.

Kb. meg voltam gyōzödve ,hogy fiam lesz. Végül kislányom született. Mindig is lányt szerettem volna. Fiú nevünk nem is volt.

2017. dec. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem nemét megálmodtam az első hetek soran, es bejött:)
2017. dec. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nemrég azt álmodtam, hogy a 18. heti uh-n derült ki, hogy fiam lesz. Meglátjuk, egyelőre még csak 8 hetes vagyok.


Első gyereknél nem álmodtam ilyesmit, de valamiért nagyon erősen azt éreztem, hogy fiam lesz. Lányom született :)

2017. dec. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én mikor megtudtam hogy terhes vagyok vhogy rögtön tudtam hogy ksfiú, aztán jöttek a rosszullétek meg tuti kislány mert olyan formájú a hasad okosságok és lassan én is elhittem. Aztàn a 18-ik héten kiderült az első megérzés volt a jó. Kisfiam lett. Egyébként álmodni mindig más neműt álmodtam. Ami örök volt az a hatalmas sötét szemek és sűrű sötét haj, ez bejött, igazi hajasbabám van akit sokszor lánynak néznek emiatt, dehát nem hibáztatom őket, hisz olyan szép 😊
2017. dec. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mielott terhes lettem azelott almodtam hogy van egy 3 eves kisfiam. Terhes lettem es akkor kislannyal almodtam. Lany lett :) ki tudja, lehet azert almodtam fiuval mert lesz kesobb fiam.

OFF: de en ebben az alom dologban azota hiszek amiota 6hetes terhesen azt almodtam hogy reggel kimentem a mosdoba, es amikor megtoroltem magam veres lett a papir. Amint felkeltem ebbol az alombol kimentem mosdoba es valoban megtortent! (nem lett veteles szerencsere).

2017. dec. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én terhes azt álmodtam, hogy macskát szültem, még szoptattam is. Körülbelül ennyi jelentősége van az álmoknak.
2017. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!