Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan volt a babátok születésé...

Olyan volt a babátok születésénél mint ahogy megálmodtátok?

Figyelt kérdés
Pl: Álmotokban volt haja,valóságban is...álmokban kék szeme volt,olyan volt idekint is :) Ilyenekre gondolok :)
2013. okt. 23. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
en soha nem almodtam hogy milyen lesz de pl azt nem tudtam volna elkepzelni hogy kopasz lesz :D igazi hajas baba lett amugy most azon gondolkodok hogy ha fiam lesz milyen lesz :)o is hajas lesz az tuti hogy nekem o lesz a legszebb leg gyonyorubb mint a kislanyom is bevittem meg a korhazva a csecsemosokhoz es voltt ott vagy harminc baba de nekem akkor is az enyem volt a legszebb :)13+4gkm
2013. okt. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hehehe elso ez aranyos volt, de persze h a tied volt a legszebb ezzel szinte minden anyuka igy van. :-)

En almodtam rola azt h kislany lesz es az is lett, :-). Aztan h haja lesz az is lett de kek az szemmel almodtam meg de barna lett. :-). De nekem is igy a legszebba vilagon. :-)

2013. okt. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy képzeltem,hogy sok hajjal fog születni :) ehhez képest alig volt pár szál haja,de az sötét volt,így "hajasnak" látszott. Azóta már kiszőkült :) amit nem gondoltam,hogy egy újszülött lehet ennyire lila és felázott kezű :D kis csúcsfejű szilvásgombóc volt,de nekem ő volt és most is ő a legszebb.
2013. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!