Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti megálmodtátok a babátok nemét?

Ti megálmodtátok a babátok nemét?

Figyelt kérdés

Még nem vagyok várandós, de próbálkozunk. Évekkel ezelőtt amikor még nem is próbálkoztunk, sőt még a páromat sem ismertem, álmodtam többször olyanokat, hogy babát várok vagy már meg is született. Azóta is számtalanszor álmodtam már ilyet, volt amikor ikrek voltak. Az érdekes az, hogy az összes álmomban kisfiú van. Párom is a múltkor azt álmodta, hogy volt egy 1 éves kisfiunk.

Néha gondolkodom a neveken is és lánynak abszolút nincs ötletem, fiúnak meg elsőre jött az ötlet.


Veletek volt már ilyen? Végül milyen nemű lett?


2017. dec. 14. 12:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*terhesen
2017. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én terhesen 2x is azt álmodtam lányom van. Fiút akartam mindig is, végül fiam lett :)
2017. dec. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!