Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1 éves babátok mellett hogyan...

1 éves babátok mellett hogyan osszátok be az időtöket, mennyit alszik?

Figyelt kérdés
Sajnos én kisfiam még sose aludta át az éjszakát 1-2x ébred. Van hogy csak iszik és alszik is vissza, de van hogy 1-2 órát is felvan, de legalább nappal aludt 1-2 órát. Most napok óta 1 órát alszik nappal és nagyon eleven kisfiú estére hulla vagyok, babakocsiba se marad meg fél óránál tovább mostanság. Kiságyban 5 perc után sir, mese se köti már le, hisztis lett. Házi munkára alig van idő, nemhogy magamra, már nagyon rossz, fárasztó is. Ez csak átmeneti időszak, másnál volt ilyen?

2017. nov. 16. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van jelenleg. Mellé meg alig eszik, mert ő akár csinálni mindent, nem tűri, hogy etessem.
2017. nov. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mi a fene ***** válasza:
Élvezi, hogy már szalad. Biztosan rossz lehet, én maradi vagyok nálunk 1.5 éves korig a konyhában járóka volt. Muszály volt benne lenni, ha sok dolgom volt. Próbálj meg baba karámot beszerezni, és légy következetes. fix időben benne kell lenni. Inkább ő sirjon, mint Te ! Levegőzés után se fáradt ?
2017. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!