Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon kicsi a hasam? Nem baj?

Nagyon kicsi a hasam? Nem baj?

Figyelt kérdés

Minden kismamáé nagyobb , azoknak is akiknek szintén első baba.

Nagyon fura, eddig orvos és védőnő sem mondta h baj. De iszonyat kicsinek látom ahhoz képest h 27hetes vagyok es mondja is mindenki.

A baba jól van minden uhn rendbe találja az orvosom.

Általában kisebb 3-4 nappal, néha nagyobb 1-2 nappal.

Hogyan fér el odabent,ha ilyen kicsi a hasam?:O


2017. dec. 14. 13:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora? :) teszel fel képet? Most már kíváncsi vagyok. :)

Amúgy én láttam már olyan 5 hónapos kismamàt akinek full lapos volt a hasa,én is csak néztem,de van ilyen. :)

2017. dec. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha doki azt mondja minden rendben,akkor úgy is van. :) Gondolom nem most kezdte a szakmát. :)
2017. dec. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Ha orvos és védőnő szerint minden rendben, mit vársz,hogy itt azt írják hogy hú nekem is kicsi volt és baj lett? Most komolyan ez mire jó?

Élvezd a terhesseged és ne kreálj problémát ott, ahol nincs. :)

2017. dec. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Egyrészt nem kell nagy has ahhoz, hogy a baba rendesen fejlödjön.

Másrészt alkat kérdése is - de föleg elhízás miat nagy a legtöbb kismama hasa, nem a baba miatt.


Harmadszor nekem pl. még a haramadik terheségemnél is a 22 héten nem volt nagyobb hasam, mint a teherbeesés elött, ugyanúgy 36-38-as méretö nadrágokba símán belefértem. A 27-28-ik héten már kb 10 cm-rel volt nagyobb a hasam - és a gyerekek teljesen normális méretekkel, egészségesen születtek meg.


Szóval semmi baj sincs, inkább örülj, hogy nem nyúlik ki fölösleges a hasad. Ha valami gond lenne ezzel, akkor az orvos már szólt volna.

2017. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Mert nem tegnap látott egyik se utoljara.

Vedono 6 hete doki lassan 4 hete :)

Es azota nem lett nagyobb , talan minimalisan.

Semmit sem varok, foleg azt nem h masnak is így volt és baj lett. Hanem ,h a végére azért nagyobb lett vagy végig kisebb volt ?:)

Mindjart csinalok kepet

2017. dec. 14. 14:07
 6/23 A kérdező kommentje:
2017. dec. 14. 14:12
 7/23 A kérdező kommentje:

4#bevallom, kényelmes h pici a hasam nem is kellett leváltani a nadrágjaim. Egy kismama leggingset vettem mert a hasamnak jó télen h az is melegíti. De a farmerokon kivul minden jo ram.

1 hete kezdtem el hízni 2kg jött fel.

2017. dec. 14. 14:13
 8/23 A kérdező kommentje:
Most latom h forditva toltotte fel a kepet. Mindjart megprobalkozom még 1x
2017. dec. 14. 14:14
 9/23 A kérdező kommentje:
2017. dec. 14. 14:15
 10/23 anonim ***** válasza:
72%

Tényleg kicsi a hasad, de szerintem örülj neki egyelőre. Aztán persze várd ki a végét, általában a 30. hét után lódul meg a növekedés.

Jó babavárást!

2017. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!