Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez tényleg nagyon sok karácson...

Ez tényleg nagyon sok karácsonyra?

Figyelt kérdés

1 Lego Duplo (5000 Ft)

1 építőjáték (4000 Ft)

1 homokgyurma készlet (3500 Ft)

2 db könyv

Jétékedények (kb 2000-2500 Ft értékben, nem emlékszem pontosan, nem egyszerre vettem.)

A férjem meg az anyósom is kiakadtak, hogy ez rengeteg és rettenetesen elkényeztetem a gyereket.

3 és fél éves


2017. dec. 21. 10:47
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem nem.
2017. dec. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
42%
Nem sok, az enyem is kb ennyit kap.
2017. dec. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
34%

Nem sok. Mennyiségben és értékben sem.

Kérdezz vissza hogy akkor szerintük mennyi lenne az elég? 1 db legokocka???

A gyerekeknek ez nagyon fontos ünnep.


Amúgy ahogy fejlődik növekszik a gyerek amúgyis jönnek az újabb játékok a Karácsony meh jó alkalom arra hogy ilyenkor megkapja.

2017. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
50%

6 db ajándék egy ünnepre. Csak tőled. Szerintem is sok.

Ilyenkor szokott az lenni, hogy jövőre ott vergődsz a boltokban, hogy sejtelmed sincs, mit adj ajándékba, mert már mindene megvan.

2017. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
37%

#4: nyilván csak egyedül az anyjától kapja az apja meg külön vásárol és külön is adják oda átszámolva ki költött többet. Pont ilyen egy egészséges családkép. Sajnálom a gyereke(i)det ha nálatok ez így megy. Amúgy meg minden héten jönnek ki új játékok amiket meg lehet karácsonyra venni és hiába van sok mindene egy gyereknek mindegyik tud listát írni a Jézuskának...

Szerintem egyáltalán nem sok kérdező, abszolút reális mind igényben, tartalomban és értékben is.

2017. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban sok ajándékot kaptam karácsonyra, bár volt köztük olyan, amit az öcsémmel közösen kaptam (pl társasjáték). Mindig olyat és annyi mindent kaptam,hogy teljesen elcsodálkoztam. Például 8-9 éves lehettem és kaptam egy telefont, amit aztán mindenki irigyelt az osztályban,mert kihajthatós volt, volt kamerája stb. Akkoriban nagy szó volt. Sokszor kaptunk legót, plüssöket. Egyben megkaptam a Harry Potter összes kötetét. Máskor meg 8-10 óriás társast,könyveket, babákat. Kaptam akkora babaházat,hogy nagyobb volt nálam,meg teljes berendezéssel Barbie házat stb. Szóval sok mindent kaptam és nálunk mindenki örült,hogy örülök ezeknek. Érdekes módon,ha visszagondolok, nagyon kibírhatatlannak és rosszindulatú kisgyereknek tartom magam, de mostanra szerencsére megváltoztam😂 viszont a családom nagyon szeretett, és ők a legaranyosabb gyereknek tartottak, az öcsémmel együtt 😊
2017. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
40%

Nalunk a 21 hos egy tuzolto autot kap(7500)egy magneses rajztablat(4500)egy autot(3200)egy kistaskat baba filcekkel(1500)egy fa puzzlet(700)egy markolot(3500)

Ezeket itthon kapja.

Van ket nagyfiunk is,ok is hasonlo ertekben kapnak.

De tegyuk hozza,hogy volt olyan ajandek ami mar november elejen megjott(sokat netrol rendeltem).en mindig idoben elkezdek gondolkodni,majd vasarolni.

Miert lenne ez sok?gyerek,oruljon.szulinapon es karacsonyon kivul nemigazan kapnak tolunk jatekot.

2017. dec. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
51%

Nem sok, ha ezt a család tagjaitól kapja, nem csak tőletek!

Nálunk is ennyi, de mondom ezt mindkèt nagyszülőtől, unokatesóktól, keresztszülőktől kapják elosztva!

2017. dec. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
61%
Végülis összegben nem sok, nálunk egy db éneklő Elza baba ennyi pedig még akciós is volt...a 3 éves fiam egy traktort kap, az is jó drága, és közösen egy társast. Ezt tőlünk, két nagydzülőktől kapnak még. Darabra nálunk nem sok, de én évközben is ha látok valamit, nem bírom ki és megveszem. Főleg mivel nálunk névnap, szülinap, karácsony elég közel esik...nyári dolgokat, biciklit csak nem vehetek most, h majd 4 hónap múlva ha jó idő lesz kipróbálod. :)
2017. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
23%

Darabra sokallják vagy összegre? Én nem látom amúgy kirívónak.

A 2,5 éves lányomnak 2x ennyit költöttem csak Lego Duplóra. Nincs alap készletünk, amit lehetne bővíteni ilyen olcsóbb szettekkel, ő az első gyerek, nem volt kitől örökölni. Anyósoméknál van a férjemék gyerekkorából valamennyi, imádja építeni, gondoltam akkor veszek neki itthonra, de akkor már annyit, hogy legyen is értelme., tudja variálni.

Egy doboz kocka 5200

Egy nagyobb szett emberkékkel, autóval, 1-2 állattal, fával stb. 16500

Vettem külön duplo állatokat, mert mindig arról beszél, hogy állatkertet kell építeni, az még kb. 10000 volt.

Mást nem kap itthon, csak duplót, dehát ez meg ennyibe kerül, ez van.

Te több kisebb dolgot vettél, de még így is simán megvagy 20 alatt, szerintem nem sok.

2017. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!