Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez tényleg nagyon sok karácson...

Ez tényleg nagyon sok karácsonyra?

Figyelt kérdés

1 Lego Duplo (5000 Ft)

1 építőjáték (4000 Ft)

1 homokgyurma készlet (3500 Ft)

2 db könyv

Jétékedények (kb 2000-2500 Ft értékben, nem emlékszem pontosan, nem egyszerre vettem.)

A férjem meg az anyósom is kiakadtak, hogy ez rengeteg és rettenetesen elkényeztetem a gyereket.

3 és fél éves


2017. dec. 21. 10:47
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 4 éves, Barbie lovat kap, ami nyerít, meg lépeget, meg az áráért remélem 7 nyelven beszél, mivel akciósan is 23.000 ft volt, nem vettünk mást mellé, főleg hogy más ezen kívül úgysem érdekelné. Szóval ha az árát nézem elkényeztetésnek tűnhet, éppen ezért nem is vettünk mást mellé. De tudom hogy a bőréből ki fog ugrani ha meglátja.
2017. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 érdekel0 ***** válasza:
34%

Mindent akciósan vettem:

3 mesekönyv 4500

Gyurma szett 5000

Babázáshoz kellékek 4500

Fejlesztő játékok (féláron) kb 10.000ft/3db

És ez nem kirívó szerintem,ez nálam elég visszafogott volt idén.

A tiétek is teljesen rendben van.

Majdnem 3 éves

2017. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is sok
2017. dec. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem is sok. Azt sem fogja tudni, mihez nyúljon először. Miért nem lehetett volna úgy, hogy ebből csak az egyik származik a te Jézuskádtól, vmi a nagyszülőkhöz ment, vmi meg más rokonokhoz? Ugyanez a helyzet unokaöcsémnél, minden létező játéka vana nyomorultnak, én meg vakarom a fejem, hogy mi a sz*rt vegyek neki, mert jobbára csak a 100ezer forintos csillagromboló jöhetne szóba... persze, ha nem veszek semmit, akkor milyen nagynéni vagyok. Ugyanez a gyerek egyébként egy csomó játékához hozzá sem nyúl, mert nincsenek szemelőtt. Egyszerűen ilyen pcici gyereknek felesleges pénzkidobás ennyi lópikulát összeshoppingolni. Nagyobb örömet szerzel neki azzal, ha veszel neki egy tisztességes legoszettet (nagyjából olyan értékben, amit te összesen költöttél) és leülsz vele játszani.
2017. dec. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
52%

Ha jól értem, ezt a szüleitől (tőletek) kapja. Ezen felül gondolom, mindkét oldalról a nagyszülőktől, ill. testvéreitek családjától is kap.

Szóval, így én is soknak tartom, bár nem kirívóan. És nem mondanám, hogy ezekkel elkényezteted, mert mind értelmes és jó játék.


Tipp:

Ha jót akarsz tenni valakivel a rokonságból, akkor dumáld meg vele, hogy ebből valamit az ő Jézuskája hozzon, neked csak adják oda az árát. (Bár gondolom, ilyenkorra már mindenki beszerezte, amit őneki szánt.)

2017. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
86%

Az enyém 4,5 illetve 2 évesek


Tölünk kap a nagy :meselö micimacko,gyurma szett

Nagyszülök,tesoink: vilagito barbie, hintos barbie,csillámtetko,rajzkészlet,jégvarazs kastely

Kicsi: micimaci,gyurma

Masoktol: bevasarlo kosar,babahaz,mesekönyv,beszelö baba,doktoros szett...


Ez sok szerintem is, de nalunk egybe esik mindenük a karácsonnyal, utána nem szoktak annyi játékot kapni.


És nekik még ezektöl varázslatos a karácsony, amugy pedig mindennel együtt játszunk,szoval tudják értékelni

Masoktol:

2017. dec. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
23%

4 éves fiam kap:

Lego Duplot 27ezer ft értékben ( keresztapja fizette de kérte ki adjuk oda karácsonykor)

1 lábbal hajtós markolót

Orvosos táskát

Autó készletett ami kamionban van

Verdás, Peppá malac, micimackó könyveket

Verdás étkészletet

Pörgő forgó teknőcöt

Bobo cart

2017. dec. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
40%

Őszintén?

Igen, sok. Nem az ára, hanem db számra.

De az enyémek is sokat kapnak, nem tudom magam leállítani. Sajnos az én szüleimnek nem volt lehetősége néha arra sem, hogy kapjunk játékot, többnyire hasznos ajándékot kaptunk. Pl. iskolatáska, zokni harisnya. Nálam biztos ezért ez a túl ajándékozás. Azt gondolom az ideális 1 nagyobb és 1 kisebb ajándék lenne a szülőktől.

2017. dec. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
36%

1gyerekre 20000ft/karácsony???

Èrdekes, de te tudod.

Így mondjuk már èrtem, hogy 18èves korukra mièrt követelik az autót lakással.

2017. dec. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó, a gyerekek nem tudják az árakat... vannak olyan dolgok, amik önmagukban ennyibe kerülnek, pl tricikli, csak hogy olyat mondjak, ami kisgyereknek is hasznos. De a Lego készletek is marha drágák nagyobbaknak, pedig az is hasznos, jó játék. A gyerek nem azt látja, hogy mennyit költött rá a szülő, nem is tudja, mennyibe kerülnek ezek, csak azt látja, hogy kapott egy király bringát, vagy a Legót, amire annyira vágyott.
2017. dec. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!