Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha 18 éves...

Mit szólnál, ha 18 éves fiadnak 13 éves barátnője lenne?

Figyelt kérdés
2017. dec. 27. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Hát, először megértetném vele, hogy 14 év a beleegyezési korhatár, addig nincs semmi, mert ha a szülő feljelenti, akkor mehet a bíróságra szexuális erszak vádjával..
2017. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mélységeset csalódnék benne, hogy az értelmi szintje egy 13 éves kislány színvonalán van, és elmagyaráznám neki hogy eszébe ne jusson megdugni egy gyereket.
2017. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
10%

Először is!

Nem kor alapján kell ítélkezni.. Vannak olyan 13-15 évesek akik 18-19 évesek szintjén mozognak... (Ez fordítva is igaz:D)

14 év a korhatár.. Alatta nemi erőszaknak minősül....

Ha pedig szeretitek egymást akkor nincs baj.

(Én és a párom között 6 év van:)

20/L

2017. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

"Először is!

Nem kor alapján kell ítélkezni.. Vannak olyan 13-15 évesek akik 18-19 évesek szintjén mozognak..."


Ez igaz, én is ismertem jópár ilyet, viszont egyiknek sem jutott volna eszébe 18 éves fiúkkal qrválkodni, pontosan azért, mert annál jóval intelligensebbek.


A kérdésre válaszolva, én kitagadnám, nem akarnák egy ilyennel tovább együtt élni.

2017. dec. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
73%

Utolso

Relem nincs gyereked

Azonban ha van csak sajnalni tudom...

...nem tudom milyen szulo lehetsz aki egy gyereke altal elkovetett baklovest igy szankcionalna egy mely es ertelmes elbeszelgetes helyett...

...valaszodbol kovetkeztetve nem lehetsz valami magasan qualifikalt egyed (mert embernek mar nem lehet teged nevezni sajnos :// ) 23/F

2017. dec. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nagyot csalódnék benne, elmondanám neki, hogy nem helyeslem, hogy viszonyt folytat egy általános iskolással. Tökmindegy, hogy volt e szex vagy nem. Olyan nincs, hogy egy 13 éves 18 éves szinten van, ezt a sok idióta gyerekregerjedő találta ki. Olyan viszont tényleg van, hogy egy felnőtt 18 éves egy gyerek szintjén mozog érzelmileg meg erkölcsileg.. de hogy az én fiam legyen ez.. nem kívánnák részt venni a dologban ide nem jöhet a kislány, megismerni nem akarom, nem akarom látni, ahogy megcsókolja a fiam.


Felnőtt, már semmit sem tehetek, csak elhatárolódhatok az egésztől.


Követelném, hogy mondja el a lány szüleinek és legyen benne annyi gerinc, hogy szembenéz a lány apjával.


Tutti valami hátrányos helyzetű kislány, suliban kiközösített csendes, vagy rossz családi háttere van.



/Osztálytársam 19 éves szülinapján írta ki iwiwre, hogy egy akkor 12 éves lánnyal jár.


A lány adatlapján ki volt írva, hogy "szeretek játszani, táncolni, és mindent, ami jó"


Nem szexeltek szerintem, de ahogy egy nagy kifejlett szőrös férfi átölelte a még nem szőrtelenítő gyerekpihés lányt.. hát hányingerem lett. Fürdőruhás kép, a lányon gyerekfürdőruha volt./



A lány pár hónapnapja még csak 12 volt, erre emlékeztetném a fiam. Pár hónap alatt nem történnek csodák. Illetve még mutatnék neki képeket 13 éves korából...

2017. dec. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Először a fiammal beszélgetnék el, felhívnám rá a figyelmét, hogy bár öt év korkülönbség alapvetően nem sok, de tizenévesen az, és ez a lány még gyerek, bármennyire is esetleg nem úgy néz ki, na meg persze a törvény is tiltja ezt a kapcsolatot, mivel a lány még nincs 14 éves, a srác meg már elmúlt 18.

Ha nincs hatása annak, amit mondok, akkor a lány szüleivel beszélnék, hogy ők tiltsák el a gyereket a fiamtól, hiszen én a nagykorú fiamat már nem tudom tiltani. Persze ez függ attól is, milyenek a szülők, mennyire lehet velük normálisan beszélni, de én megpróbálnám a segítségüket kérni ebben az ügyben, hiszen ez mindkét család érdeke lenne.

2017. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
56%

Én nem értek ezeket a hozzászólásokat.


Abban igazuk van, hogy szükséges egy beszélgetés. De oda kell figyelni a gyerekek érzéseire, különben az NEM ÉR SEMMIT.

(majd titokba találkoznak... de ha nem, akkor is lemondhattok a gyerek-szülő bizalomról)


Másrészt a TILTÁS SOHA NEM VEZET JÓRA.

Meg lehet vele értetni, hogy miért ne kezdjen testi kontaktust, de a teljes tiltás szerintem értelmetlen.


Másrészt pedig nem azért szereti egymást 2 ember/gyerek, mert azonos az értelmi szintjük. Ennek semmi köze hozzá, nem értem miért keveritek bele. Soha nem voltatok szerelmesek?


Ehhez a beszélgetéshez úgy kell hozzáállnia egy szülőnek, hogy előtte gondolja át a gyermekkorát, és az akkori érzéseit, és ne az "észt ossza".

Ha erre képes a szülő, és meghallgatni a gyermekét (figyelembe veszi az érzéseit), akkor találhatnak megfelelő megoldást (mert nem létezik "univerzális" abszolút igazság, vagy tökéletes megoldás).

Ezen felül lenne értelme beszélgetni a szülőknek is egymással, esetben a szülőknek a gyerekekkel, de ennek CSAK AKKOR VAN ÉRTELME, HA ERRE MINDENKI NYITOTT, ÉS KOMPROMISSZUMKÉPES.

2017. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

21 éves fiú 16 éves lánnyal mennyire gáz? Én voltam a 16 éves lány... majd’ két évet “várt” , 18 évesen vette el a szüzességem, most vagyunk együtt 16 éve, van három gyerekünk és egy boldog házasságunk.


Nyilván nem ez a törvényszerű, de én nem tiltanám ha bíznék az addigi nevelésemben, csak nagyon elbeszélgetnék vele, átrágva minden buktatót, meg igyekeznék résen lenni.

2017. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Munkatarsam lanya. Egyeduli gyerek a lany. Mindent megkap, jol tanul, szep. Sportol.

A fiu ennek pont az ellentete.

Egy eve tart a dolog.

2017. dec. 29. 08:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!