Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit szólnál hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit szólnál hozzá, ha a párodat csak úgy felkeresné a volt barátnője?

Figyelt kérdés
Elég régóta, már 5 éve ismerjük egymást, ebből 4 éve vagyunk együtt úgy rendesen, voltak hullámvölgyek a kapcsolatunkban, mint mindenki másnak, hosszabb szünetek, stb. Most végre minden boldognak tűnt, erre elkezdett a párom furán viselkedni. Nem mondta el, hogy mi a baj, illetve ilyen sablon szöveget nyomott, hogy munkahelyi problémák, stressz, stb. Nem akart róla beszélni. Mivel annyira azért ismerem, hogy mikor rejteget valamit, tegnap csak kiszedtem belőle. Azt mondta, hogy felkereste az exe, aki le is smárolta. A nőcivel kb 8 éve nem látták egymást, most meg hirtelen felbukkant a semmiből és így...elég rossz kapcsolatuk volt, igaz együtt voltak vagy 2-3 évig, de csúnya vége lett a dolognak. Ma találkozott még vele, elvileg azzal, hogy "lerázza". Oké, egy kapcsolat bizalmon alapszik meg stb, de most eleve voltak ezen kívül problémák és komolyan csak ez hiányzott...hab a tortán. Elég rossz kedve is van meg minden, nekem a nő "belépője" nem tetszett, tudom, hogy szeret a párom meg minden, de ez akkor is furcsa...te hogy reagálnál, mit tennél? 25/l ; 34/f

2016. márc. 25. 18:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3%
Engem nem zavarna, legfeljebb csodálkoznék, mert nem tudok róla hogy biszex lenne.
2016. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Én ezt a dolgot a páromra bíznám, rendezze le magában, de biztos hogy a háttérben maradnék. Amolyan közömbössé válnék, vele, érezze a törődést!
2016. márc. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mármint a pároddal válnál közömbössé?
2016. márc. 25. 18:52
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen, a párommal, éreztetném vele, hogy nem tetszik a helyzet, nem lennék vele túlzottan érzelmes.

Mondjuk hasonló történt velünk, és azért merek ilyen tanácsot adni, nálunk akkor hatásos volt.

Nehezen ment vissza utasítani a közeledését, de vette a lapot.

2016. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem rég lett megbeszélve, olyan 1 hete, hogy új életet kezdünk közösen..és szerintem ez a nő is közrejátszott...bár nem tudom, hogy ő most ott lakik-e ahová költöznénk vagy micsoda..állítása szerint nem...de gyanús nekem a szituáció.
2016. márc. 25. 19:05
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én bekapcsolnám a vészjelzőt, de nagyon... :(

Mert:

1. Titkolózott előtted - csak akkor vallotta be, mi történt, amikor kiszedted belőle. Addig meg HAZUDOTT.

2. Mi az, hogy "lesmárolta" az ex??? És ő addig mit csinált, újságot olvasott??? Ha ellökte magától mondjuk, az okés. De ha hagyta...

3. Miért kellett SZEMÉLYESEN találkozni ahhoz, hogy "lerázza"? Telefonon, sms-ben, emailben is megtehette volna, azaz személyes kontakt nélkül.

2016. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ehhez minek kellett találkozni a hátad mögött. Szerintem baj van.
2016. márc. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem ismerem a párod, neked kell tudni, hogy milyen ember, DE szerintem egy kapcsolat a bizalmon alapszik. Tudod, hogy szeret, és nem csalna meg. Kérd meg, hogy őszintén mondja el neked a gondjait. Most elmondta neked ezt, és örülj, hogy őszintén elmondta. Nehogy összekapjatok rajta. Barátnőmmel is ez történt nemrég, de nem volt semmi baj belőle.
2016. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

^ #6 vagyok. Nem minden eset egyforma persze, de én is saját tapasztalatból írtam azt, amit...

Majdnem ugyanez történt nálunk, pontról pontra: 1. Titkolózás, aztán hazudozás ("csak barátok az exszel"); 2. Aztán nem magától vallotta be, hogy megcsalt, hanem lebukott. 3. A következő napokban könyörgött, hogy bocsássak meg; azt mondta, engem választ, csak velem tudja elképzelni az életét hosszú távon stb. Pár nap múlva, amikor "igent mondtam", tudtommal és beleegyezésemmel találkozott az exszel, lezárás és bocsánatkérés címén. Aztán két nap múlva derült ki, amikor megint lebukott (aznap estére beszélték meg a randit), hogy szó sem volt köztük befejezésről, "csak" szexeltek tovább vígan...


"Tudod, hogy szeret, és nem csalna meg."


Ez az, amit soha nem lehet biztosan tudni. Én is ezt gondoltam pedig... A kérdező meg nem írta, náluk mi a helyzet.

2016. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát...elvileg azért kereste meg az ex, hogy újra akarja vele kezdeni...de ennyi év után? A párom azt mondta, hogy elküldte, mert engem szeret, rajta már régen túl van, csak így rossz volt neki felidézni az emlékeket... A 2. találkáról szólt nekem, csak az elsőt "nem merte" elmondani a csók miatt. A telefonon vagy emailen keresztüli lerázás meg azért nem működött, mert nem tudja az elérhetőségét...lehet csak én vagyok túl naiv vagy elvakult..
2016. márc. 26. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!