Mit tudnek csinalni?

Figyelt kérdés
21 eves vagyok 6hetes terhes. Edesanyamnak egybol elmondtuk, 2hete tudjuk. Az unnepek alatt es azert is mert meg korai titokba akartuk tartani, de kiderult. A parom edesanyja ellenzi es azt mondja semmikepp nemlesz megtartva a baba fel is jelentett. Azt mondta hogy nemfogja tamogatni semmibe a gyereket ( nem is kell eltudunk latni es felnevelni egy gyereket felnottek vagyunk, mas penzere sincs szuksegunk) elmondta apamnak is neki az 50. szuletesnapjan akartuk de a parom edesanyja ellenunk beszelte es o sem engedi hogy megtartsuk, edesanyam mellettunk all mindenben. Segitseget szeretnek kerni hogy mit tudnek csinalni? Az anyja zaklat telefonon, ide akar jonni (nemtudom mit gondol ,hogy majd elrancigal abortuszra). Csaladsegitohoz vagy rendorseghez lehet fordulni? Nemtudom mar mit csinaljak 3 napja ez megy csak idegeskedek es semmifelekepp nem akarom elvetetni, mas is szult mar fiatalon es felnevelte a gyereket.

2017. dec. 28. 14:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt nő vagy.

A te döntésed.

2017. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, de folyamatosan zaklatnak es idegesitenek mar nembirom elviselni de nemtudom kihez forduljak. Elmondtak helyettunk az egesz csaladnak es mi akartuk mert egy baba az aldas nem rossz dolog.
2017. dec. 28. 14:26
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem hiszem el, hogy ennyire buta ember, mint te gyereket vállal!


Ha képes vagy elhinni, hogy a párd anyja felejlenthet amiatt, hoyg terhes vagy, hogy az ö akarata ellenére meg akarod tartani a gyereket, illetve hog "elráncigálhat" téged abortuszra, akkor jobb lenne még nem szülni gyereket, mert nagyon éretlen és ostoba vagy.


Ha zaklat, akkor te jelentsd fel öt emiatt, ennyire azért lehetnél önálló!

2017. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
98%

Szólj az apának, hogy állítsa le a szüleit. Ha egy gyerekhez elég felnőtt, akkor ahoz is, hogy helyretegye a rokonait.

A te apádat meg te tedd helyre.

2017. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a párod?
2017. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

18

Jo oke hogy fiatalabb. Eltudjuk latni es nem ez zavarja oket.

Miert lennek ostoba? Inkabb te vagy, hogy ok nelkul itt irkalsz van eleg bajom veluk nem kell idejonni okoskodni. Az hogy mi okbol jelentett fel en sem tudom ,higy mit talalt ki mikor a fia mindent megkap minden nap fozok neki semmivel nincs gondja, ugyhogy mennyel mashova irkalni.

2017. dec. 28. 14:37
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Mindig igyekszem meggyőzni magamat, hogy nem egy újabb putris várja a leendő dizidrogos kis rikárdót, hanem csak szokásos troll.
2017. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%
18 eves fiunak meg elni, tanulni, dolgozni kellene, nem gyereket nevelni.
2017. dec. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rasszista ezert nem akartam kiirni hogy magyarok vagyunk mind a ketten es nem vagyok troll egyaltalan nem vicces kedvembol irtam ki.

Igen elni meg is attam neki a lehetoseget de a mellettem all es szeretne a babat.

2017. dec. 28. 14:53
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

A "rikárdó-probléma" már rég nem kizárólagosan a cigány etnikumra jellemző; az aluliskolázott, lecsúszófélben lévő és kilátástalan magyar rétegek pont ugyanúgy érintettek.


Ennek sajnos te is mintapéldánya vagy, mert egy 18 éves, félig gyerek fiúnak szülsz gyereket úgy, hogy 21 évesen te is gyerekfejjel gondolkozol, és láthatóan nálatok a család is alkalmatlan a mindenféle előre tervezésre és problémamegoldásra.

2017. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!