Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Testvér hiányában máshol is...

Testvér hiányában máshol is folyton unatkozik a gyerek?

Figyelt kérdés

Vagy életkori sajátosság?

Hagyni kell unatkozni ilyenkor, vagy több program? Mi a jobb hosszútávon?


Óvodás korúakra vonatkozik a kérdés.


2017. dec. 29. 12:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk 6 éves a nagy. Van egy 3 éves tesója, mégis szokott unatkozni.
2017. dec. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Nincs testvérem. Persze, hogy volt, amikor kisgyerekként azt éreztem, kicsit unalmas, de a szüleim/nagyszüleim sokat foglalkoztak velem, mindig csináltunk programokat, utána meg ahogy teltek az évek, rájöttem arra, hogy mit szeretek csinálni, így már egyre kevesebb volt az olyan perc, amikor azon gondolkodtam, hogy "jaj, mit kéne csinálni?".
2017. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11%
Általában véve nem unatkozik, mivel az utcában laknak a nagyjából vele egyidős unokatestvérei, velük sokat játszanak együtt, illetve ő nagyon jól el tudja magát foglalni egyedül. Persze szoktunk közös programokat is csinálni, szokott nagyszülőkkel lenni, anyukámnál kifejezetten imád lenni. De vannak unatkozós napjai. De őszintén, kinek nincsenek? :)
2017. dec. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
78%

Egyke vagyok, mégsem unatkoztam kb. soha.


Meg kell tanítani egyedül játszani, én folytn szerepjátékoztam, olvastam, rajzoltam.

2017. dec. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!