Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek tényleg ekkora problémák,...

Ezek tényleg ekkora problémák, vagy csak unatkozik?

Figyelt kérdés
Páromnak van egy kislánya az exétől. A kislány általában 1 v annál több hetet van nálunk, és amikor haza megy, az anyának olyan problémái szoktak lenni, h sok szennyest küldünk haza a gyerekkel. Múltkor direkt megszámoltam, két bugyi, két zokni, egy rövidnadrág és egy póló. Ez tényleg olyan sok? Ennyiért nem érdemes beindítani a mosógépet szerintem, ráadásul meg se száradnának, hiszen a visszavitel előtti este veti le őket. Az is gond volt neki, h összekoszolja a szép ruháit a gyerek, de játszós ruhát nem küld vele. Erre én vettem melegítőt, pólókat, amiket felvehet nálunk, és nem baj, ha koszosak lesznek, plusz akkor kevesebb szennyes is lesz. Ekkor meg az volt a gond, h a kislánynak nem engedtük meg, h felvegye a szép ruháit, hozzáteszem, ő egyáltalán nem is akarta őket felvenni, én meg nem erőltettem, nehogy koszosak legyenek. Most akkor mi is a baja tulajdonképpen? Én csinálok vmit rosszul, nem érzem át teljesen az ő problémáit, vagy csak unatkozik?

2013. okt. 27. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vele foglalkozni, egyszerüen kötözködni akar. A lényeg, hogy a gyerek jól érezze magát nálatok.

Esetleg ne küldj haza szennyest, hanem amikor nálatok van, adj olyan fehérnemüt rá, amit ti vesztek és nálatok marad. (Habár akkor valószinüleg abba köt bele, hogy mi volt a gyereken, ha nem lett szennyese...)

2013. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Ne törördj vele az ex olyan fajta akinek semmi nem jó mert ti csináljátok.
2013. okt. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Műbalhé a semmire.
2013. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele,egyik füleden be a másikon ki ennyit ér.

Én vennék pár fehérneműt hozzátok ezen ne múljon, bár az elsőnek igaza van, akkor is lesz mibe belekötni.

2013. okt. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

csak kötekszik.

Ha kimosod, akkor biztos rossz a hőfok, a mosószer, ha együtt mosod a te ruháiddal, akkor az a baj, ha nem, akkor az. Ha ruhát veszel, az a baj, ha nem veszel, akkor meg az lenne. Mivel az apja is szülő és nevelheti, talán jobb lenne, ha leállítaná az exet hogy ha nálatok van, akkor úgy gondoskodik róla az apa meg te, ahogy akartok, hiszen nem csináltok semmit rosszat.

2013. okt. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.


Egyáltalán, minek küld "szép ruhákat"? Talán rendszeresen színházba mentek? Játszó ruhák kellenek.


Unatkozik és kötözködni akar. Ne foglalkozz vele.

2013. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, ezek mind kis dolgok. Ez a nő hülye.
2013. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is úgy gondolom, h ezek nem nagy problémák. Nagyon jól csinálunk vmit, ha ez minden, amibe bele tud kötni. Csak mégis mindig elgondolkodom azon, h talán én nem látom át a probléma lényegét.
2013. okt. 27. 16:58
 9/11 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy mindenképpen bele akar valamibe kötni.Emlékeztet az exsógornő jelöltemre.Csak fogást akar találni rajtad,ne törődj vele.
2013. okt. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Eszre se kell venni siman feltekeny es csak probal belekotni meg az elo faba is. :-)

Nagyon is aranyos es kedves vagy a gyerekkel.

2013. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!