Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok ezekről a lány...

Mit gondoltok ezekről a lány nevekről?

Figyelt kérdés

Több név is van a listánkon. Nektek melyik tetszik, melyiket adnátok esetleg van ami ma nem vállalható?


Rebeka, Kamilla, Heléna, Viola


2017. dec. 30. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
A Rebeka és a Kamilla szerintem szép. A Heléna nem tetszik, nagyon külföldi név, a Viola meg cigányos.
2017. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Kamilla kicsit túl növénykés, de szép is tud lenni, attól függ, hogy milyenek vagytok. :) A Viola nekem nem tetszik. A Rebeka szerintem kortól, időtől függetlenül szép, a Heléna talán ritkább, és modernebb (?), ez is tetszik.
2017. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Rebeka, Kamilla: nagyon csúnya

Viola: nem szép

Heléna: tetszik

2017. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Nekünk Helénánk van, nagyon szereti a nevét, merem ajánlani.
2017. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mind szép szerintem.

A Heléna kicsit modernebb és ritkább a többinél de egy megfelelő vezetéknévvel szerintem nem furcsa.

Violát adnám is ezek közül.

2017. dec. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rebeka: Egyáltalán nem tetszik. Szerintem ronda.

Kamilla: Szép, de sok van.

Heléna: Nagyon tetszik, adnám. Van egy rövidebb változata: Héla. Ezt imádom, inkább ezt adnám.

Viola: Szép, adnám.

2017. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rebeka ronda.

Viola elmegy.

Helena helyett Lena.

Kamilla szep.

2017. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kamilla,Heléna,Viola tetszik.
2017. dec. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Rebeka: Jó kiállású név, ősi és szerintem nagyon szép.Egyik kedvenc nevem. Hercegnő, rocksztár és üzletasszony is lehet ezzel a névvel.

Kamilla: Szerintem ez egy kissé rizikós, mert van, akihez nagyon illik, van, akihez nagyon nem. Pl.:ha a lányod esetleg katona szeretne lenni(nyilván ez egy elnagyolt hasonlat, bár vannak remek katonanők), akkor nem tudom neki elképzelni, de egy modellnek igen. Ha úgy érzed, hogy elbűvölő és kedves lesz az emberekkel, akkor nyugodtan add neki.

Heléna: Gyönyörű név, ismét a top 10-es listámon. Külföldön is szépen hangzik, van egy elit hangzása. Ráadásul nincs is sok belőle.

Viola: Nekem speciel nem nagyon jön be, de nem rossz név. Kicsit megosztó.Rögtön a lila szín ugrik be róla.

Szerintem lehetne akár 2 neve is, csak a Kamilla Viola ne legyen, mert az nagyon virágnév.:D (bár egész szépen hangzik) Nevezzétek úgy, ahogy csak akarjátok, ezt csak ti dönthetitek el és gratulálok hozzá!

2017. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Rebeka és Viola kedvenc női nevem. Ha lesz második kislányom akkor Viola lesz a neve, a Rebeka azért nem mert az a férjemnek nem tetszik.

Kamilla is tetszik.

A Heléna nem tetszik.

2017. dec. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!