Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak! Hogy telt a szilveszt...

Anyukak! Hogy telt a szilveszter? Mik a tervek az uj evre?

Figyelt kérdés

Nekunk eleg csendesen. 7 oratol aludtam 23.30-ig, fenn voltam ejfelig, ejfeltol 5.15-ig. Parom dolgozott, 6-kor vegzett, jott ertunk mert anyukamnal voltunk. Ma megittunk egy whiskey kolat, egy torkoly palinkat es egy pohar pezsgot a szomszeddal. 3-4 orat volt itt.

En egy whiskey kolat ittam.

Idenre kemencet, fustolot es foliasatrat tervezunk epiteni plusz lanyunk kereszteloje es szulinapja lesz. Es jelenleg munkat keresek.. Ti?

Meseljetek!


2018. jan. 1. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szüleimnél, családdal töltöttük a szilvesztert. Játszottunk, táncikáltunk. 2 lányom van. A kicsi most lett 3 éves. 2018-ra a fő tervem a fogyás. Holnaptól kezdem a 90 napos diétát. Eddig sem időm, sem kedvem nem volt hozzá. Célom a szülés előtti súly (64 kg). Most 76 vagyok. Szrtintem könnyű lesz, mert férjem is csatlakozik hozzám. Boldog új évet mindenkinek!
2018. jan. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sok sikert :)
2018. jan. 1. 14:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez volt az első év, hogy itthon töltöttük a szilvesztert. Este ittunk egy rose-spriteot, majd kicsit később egy pohár pezsgőt. Gyereket 8kor leraktam aludni (15hónapos), mi csak 10ig bírtunk fent maradni a párommal. Ma ebédre mentünk apuhoz, ott voltak a nővéreim is a családjaikkal. Majd később anyósomhoz megyünk át.

Jövő héten párommal közösen csinálunk egy 5napos tisztítókúrát, ezt én minden évben megcsinálom, főleg itt az ünnepi nagy evészet után jól esik.

Tavasszal szeretnénk beszigetelni és beszinezni a házat. Szeretnénk egy kicsit az udvart is rendbe hozni, locsolórendszer, stb.

Tovább bővítjük a vállalkozásunkat, bár ez már zajlik 1-2 hónapja.

És ha bele fér a keretbe, akkor idén összeházasodunk.

Ezek a nagyobb tervek, reméljük, hogy úgy is alakulnak a dolgok, hogy meg tudjuk valósítani őket.

2018. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nektek is sok sikert:)
2018. jan. 1. 15:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 2kisfiunk (3,5 és 1,5 évesek) nagyinál voltak, mi pedig apával átmentünk picit barátokhoz. Csendesen telt, Activitiztünk, iszogattunk(én csak üdítőt). A tervek az idei évre, hogy rendben világra tudjam hozni a harmadik kisfiúnkat, illetve szeretnénk egy lakáshitelbe belevágni. Mielőtt jönnének a rosszindulatú beszólások, nem, nem a csokkra szülök.
2018. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gyereket letettük anyuéknál, és mentünk a városba :)


2 után értünk haza, de a lányunk végig aludt.

2018. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Boldog babavarast :)

Lakashitelbe ne, az egy ordogi kor. Parom 3 millioert vette a hazunkat egy kulteruleten, iszonyu aldas, hogy nincs rajta hitel! Anyaek 50-60ezret fizetnek evek ota..

2018. jan. 1. 18:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi tüzijátékoztunk barátokal itthon virslit etünk társasoztunk picit aztán elmentünk aludni ma megnmegyek dolgozni.
2018. jan. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!