Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Már nem kisbaba, de önállóan...

Már nem kisbaba, de önállóan még el nem járó gyerekeitekkel hogy telt a szilveszter?

Figyelt kérdés
Voltatok valahol? A gyerekekkel vagy nélkülük? Meddig bírtak fentmaradni?
2017. jan. 1. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy telt mint bármelyik más nap
2017. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos és 3 éves gyerekeink vannak. Itthon voltunk, anyósom, szüleim, öcsém, sóginőm a férjével és sóginőm nagy fia voltak nálunk. Tv-t néztünk, éjfélkor koccintottunk, aztán hazament mindenki. Gyerekek is kibírták éjfélig. Nem mondom hogy egy fergeteg parti volt, de talán majd jövőre, vagyis idén eljutunk valahova barátokkal.
2017. jan. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anyóséknál voltunk. A naggyal moziba mentünk kora du,a kicsi mamázott. Ő lassan 3hónapos. Ő fél8-kor ment aludni,a 4éves fél9-kor ment,9 körül el is aludt már. Mi 10-kor vonultunk el aludni. Jövőre se lesz másképp.
2017. jan. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 hosom ugyanugy 8kor aludt, mi itthon pezsgoztunk meg jatszottunk szamitogepen. Annyi volt a kulonbseg, hogy kettoszor felebredt, szerintem a tuzijatek miatt. Egyebkent egyszer sem ebred fel
2017. jan. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy nagyobb gyerekekre gondoltál? Akkor tekintsd tárgytalannak a válaszom.2.
2017. jan. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

9 nálunk a nagy, itthon voltunk mindannyian. Jövőre talán kimozdulunk, akkor megy nagyizni (imádja a nagymamáját), de most még az öccse nincs egy éves se, és szopizik még (főleg éjjel), úgyhogy esélytelen egyelőre, hogy kimozduljunk.

Jól elvoltunk itthon, tévét nézünk, társasoztunk, volt, hogy tabletezett kicsit, néztük a tüzijátokot, bár mondjuk azzal pont torkig voltam, pedig amúgy szeretem, de ez, hogy folyamatosan nyomták hol innen, hol onnan, már túlzás, a gyerekek is hamar megunták, pedig amúgy szeretik.

Éjfélkor koccintottunk, egy óra körül mondtam a nagynak, hogy most már feküdjön le, akkor még olvasott egy kicsit, kettőkor már aludt.

2017. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!