Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Barbie baba haja előbb-utóbb...

A Barbie baba haja előbb-utóbb összeáll és olyan szöszös lesz, hogy alig tudom kikócolni. Nem tudom miért szöszösödik ennyire. Nincs valami módszer ami megoldást adhat erre a problémára és újra normális kinézetű hajat tudok neki varázsolni?

Figyelt kérdés
2018. jan. 2. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Textil öblítővel próbáld meg kifésülni!
2018. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem bejött a forró víz+hajbalzsam.

Vannak a youtube-on videók, ahol régi babákat tesznek helyre. olyat is láttam, ahol konkrétan forrásban lévő vízbe lógatja bele a babahajat, és utána fésüli ki. én ezt nem merném :o

2018. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2018. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szappanos mosás, utána öblitős vízbe áztatni, az öblitőt már nem kell kimosni belőle
2018. jan. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg ecettel is megpróbálhatod öblíteni
2018. jan. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk működött az, hogy kézmosó szappannal megmostuk a Barbie haját és utána kifésülve megszárítottuk hajszárítóval. Nagyon szép lett, mint új korában. :-)
2018. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kupak öblítőt rakj bele efy tálba és a barbie haját mártsd bele és úgy fésüld meg,a neten máttam egy ilyen videót,meg még sok ilyen barbie-s ötlet volt benne,de orosz volt,nem tudom mi a címe
2019. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!