Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekesek, ti esztek...

Kisgyerekesek, ti esztek normalisan a mindennapokban?

Figyelt kérdés

A gyerek-ek mellett egy nagy rohanas minden napunk. Van, hogy egesz nap csak bekapok ezt-azt, munkahelyen nem ebedelek, csak itthon.

A hetvege egyedul, amikor itthon nyugiban vagyunk.


2018. jan. 6. 17:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Menős munkahelyem van, nem vagyok fix helyen, neha epp 12-13 kozott melozok. De. 2-kor vegzek, igy van otthon az "ebed". Ha epp munka utan meg bevasarolok, vagy el kell intezni 1-2 pl. hivatalos ugyet, akkor van, hogy 4-re esek az oviba, a gyerekert, utana haza, na igy telik el a nap normalis kajalas nelkul. Nem otthon ulok a gyerek mellett panaszkodni.

Sot. Reggel koran kezdek (gyerek apaval megy oviba), itthon pl. csak kavet iszok, ebredes utan kb. egy ora mulva tudok enni. Munkahelyen ez sem mindig nyugis korulmenyt jelent, nem egy irodaban ulok a melegben.

2018. jan. 6. 19:18
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem a gyerek, hanem a beosztásod miatt nem eszel rendesen.
2018. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
Persze! Reggelire ket tukortojas, egy szelet kenyer, paradicsom/paprika/uborka etc. Vagy bundaskenyer, melegszendvics, sima szendvics, peksuti, kifli kefirrel. Tizoraira az, amit a gyerek eszik, csak en turmixszá higitom es megiszom a gyumit/zoldseget. Ebedre minden nap fozok: hetfon fozelek, kedden hal, szerdan husos, csutortokon tesztas, penteken zoldseges, szombat-vasarnap husleves, leveshus, rantotthus, suti. Uzsonna turmix. Vacsora szinten hideg. En nem tudom ez milyen kerdes, de szerintem akinek nincs ideje enni, az valamit rosszul csinal. En szedulok, ha nem eszek.
2018. jan. 7. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Úgy bírom a szuperanyukat akiknél minden olyan flottul megy....

Igen is van olyan munka ahol nem lehet enni és igen olyan is van aki mondjuk 6ra jár dolgozni és még utaznia is kell...

Én most itthon vagyok a 7 hós babámmal de nem mindig tudok enni, főleg nem azonos időpontokban.Gyerektől függ...nem tudnék leülni ebédelni ha mondjuk sír a gyerek...akkor eszek amikor tudok tőle.

2018. jan. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#13 vagyok. Nem vagyok szuperanyu en tenyleg szedulok, ha nem eszem huzamosabb ideig, remeg a kezem etc. Muszaj ennem. Akkor is,ha sir a gyerek..tartok itthon mindig vagy kiflit vagy peksutit azt fel kezzel is meg tudom enni.

(Jovo hettol megyek dolgozni akkor meg plane muszaj lesz..)

2018. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!