Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fogamzásgátlás ovulációs...

Fogamzásgátlás ovulációs teszttel. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Szoptatok, az orvosom ugyan felírta az Azalia fogamzásgátlót, de elég sok rosszat hallottam róla, ezért még ki sem váltottam.

Eszembe jutott, hogy használhatnék ovulációs tesztet (teherbeesés előtt már használtam, hogy biztosabbra menjünk a baba megfogantatásában).

Szerintetek elég, ha 2 naponta ellövök egy tesztet? Árban kb ugyanaz, mintha kiváltanám a gyógyszert. Vagy ez nem lenne elég biztonságos? Véleményeket várok. Köszönöm!!!


2010. jún. 4. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

És amíg nem lesz pozitív, addig nem lesztek együtt? Szerintem ez elég hamvába holt ötlet, már meg ne haragudj. A szoptatás alatt elég összevissza amúgy is a ciklus, és ha egy hónapban kimarad a peteérés, akkor nem lesztek egész hónapban együtt? Vagy ha kettő is lesz, akkor honnan fogod tudni, hogy még nem biztonságos?

Szerintem ha nem akartok még tesót, akkor válassz valami normális fogamzásgátló módszert, mert ez csak pénzkidobás lenne a semmire.

2010. jún. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy estem teherbe, hogy az adott ciklus végén volt még egy peteérésem. Szóval ennyi erővel egész hónapban tesztelgethetsz. Én nem tenném, kivéve ha végülis nem gond, ha esetleg mégis jön a következő baba. :)
2010. jún. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!