Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a PG/53 ovuláció...

Mit gondoltok a PG/53 ovulációs mikroszkópról, kinek vált be?

Figyelt kérdés
2010. okt. 16. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:

En akkor olvastam utana, amikor a 2. babat terveztuk. Vegul nem vettem ilyet, mert sokan irtak ugyan jot rola, de megtobben voltak bizonytalanok a hasznlataval kapcsolatban, sokan irtak, hogy allandoan pafranyos pl, tehat hasznaljak, de nem tudnak meg belle semmit.

Ugyhogy en inkabb nagyon olcso lh-tesztet vettem, nem is sokat, 10 darabot, azzal neztem az ovu-t. Elso honapban teherbe is estem, gyonyoruen es egyertelmuen mutatta a peteeres es meg teszt is maradt, tehat 10 sem kellett volna. (Mivel 28-30 naposak a ciklusaim, igy a 12. napon teszteltem vele, majd 14. napon, ekkor meg teljesen negativ volt, viszont olvastam, hogy legtobb esetben 2 napig pozitiv es az elso negativ nap utana a peteeres, ezert a 16. napont teszteltem legkozelebb. Akkor full pozitiv volt, masnap is csinaltam, szinten full pozitiv volt. Utana mar nem is tesztetem, igy osszesen 4 fogyott el, eleg is volt.)

Ezt a fajtat vettem: [link]

akkor olcsobb volt ettol, de nem hiszem, hogy ez rossz, ha a lejarati ido megfelelo es olcsobb: [link]

2010. okt. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem nem vált be. a nődoki sem javasolta.
2010. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek melyik a legjobb ? Mert már nagyon szeretnénk babád de nem nagyon akar jönni :(
2010. okt. 17. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Mar leirtam. Ettol tobbet nem tudok javasolni. Linkeltem is.

2010. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!