Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vennnétek a pénzből?

Mit vennnétek a pénzből?

Figyelt kérdés
Nem rég volt a kislányom keresztelője, pénzt kaptunk a keresztszüleitől, pontosabban 65.000ft-ot, mivel a pénzt elraktam szeretném beváltani ajándékra és egy arany karláncra gondoltam de még messze az idő hogy hordja, és még ezenkívül egy szülő karos triciklire gondoltam, szerintetek ez jó ötlet?? Esetleg ki mit ajánl??
2018. jan. 8. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Félreraknám. Teljesen felesleges egy babának aranyláncot venni.
2018. jan. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Nyitnek a szlát a gyereknek, és ezt a pénzt is arra tenném.
2018. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Ennyi pénzt ne szórj elö fölsölegesen, hanem tedd félre a gyereknek - késöbb ö el tudja dönteni, mit akar belöle.
2018. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Félretenném a kicsinek. Majd ha nagyobbacska lesz akkor eldöntitek együtt mit kér, vagy elmegy a keresztszülőkkel és kiválasztja velük!
2018. jan. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%

Mi a gondolok azzal hogy én nyitnék egy számlát és az ilyen pénzeket arra tenném neki?

Inkább vegyek neki egy nyakláncot abból a pénzből amit a keresztszülei adnak?

Mondjuk szerintem nekik illett volna inkább láncot venni, nem nekem abból a pénzből de mindegy..

2018. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem, hülyeség. Rakd félre neki
2018. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Elrakod. Kesobb veszel pl. ágyat.


De vehetsz nyarra hintat, medencet, biciklit.

2018. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Ki az az eszetlen pitsa aki lepontozta a válaszokat?
2018. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Én nem félreraknám (a forint 10-20 év alatt betegesen elértékteledik, lásd utóbbi 30-40 év), hanem gyűjtögetném az ilyen nagyobb összegeket és befektetném.
2018. jan. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

Én biztos nem raknám félre, már 10 év múlva is sokat veszít majd az értékéből.

Az aranyláncot tényleg nem fogja hordani (legalábbis jó ideig nem) de legalább az arany jobban értékálló, mint a jó magyar forint.

2018. jan. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!