Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van koztetek USA-ban elo...

Van koztetek USA-ban elo anyuka? Mennyit maradtatok otthon a babaval szules utan?

Figyelt kérdés
Hogy oldjatok meg, ha el kell mennetek vhova, ahova a gyereket nem vihetitek es nincs senki rokon, aki tudna ra vigyazni? Daycare vagy a bebiszitter a megbizhatobb? En most szeretnek munkat keresni, de a 2 evesemet nem veszik be a daycare-be, mert nincs munkahelyem, de igy nem is lesz, mert nem tudok elmenni interjura stbre...
2010. jún. 4. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi NYC-ben élünk. Nem értem miért nem veszik be a kicsikédet a daycare-be...mennyi nő nem dolgozik itt....

Én 21 hetes terhes vagyok. Nekem szerencsém van, mert ha minden jól megy, Anyukám jön majd és 2 hónap után vissza kell menjek dolgozni. Aztán vihetem megammal a picurkát. Az óráim száma kevesebb lesz, ezzel a pénzem is...de ülhetnék akár otthon is és kapom a semmit max a kajajegyet. Amit nem szívesen vennék igénybe.

Nem ismersz valakit akinek hasonló korú kicsije van mint a tied? HA találsz munkát ő elválallná a tiedet heti 250$ szerintem nagyon klassz egy otthon levő fizetés nélküli anyukának. Persze plussz kaja, pelus...

2010. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lányok!

Hogy sikerült kimennetek?

Én már többször elindultam volna, 3 gyerkőccel,de a férjem egy parapapi

2010. jún. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Sajnos az a gond, hogy mivel tanar vagyok (lennek), igy nem megoldhato, hogy magammal vigyem a kicsit. Nem nagyon ismerek senkit olyan szinten, akire ra mernem bizni. Nekem ez a babysitteres dolog nem jon be. Nem tudok egyszeruen megbizni bennuk, arrol nem beszelve, hogy felhivtam mar 2-t, es egyik sem tudta vallalni, mert mar igy is annyira sok a kliensuk. Ha igy belegondolsz, a gyereked egy a sok kozul, akire csak ugy tekintenek, mint beveteli forrasra, egy targyra, szoval akarhogy banhatnak vele, senki sem tudja igazan felulvizsgalni oket. Daycare-be be mernem adni, mert ott van ra garancia, hogy nem lesz gond, attol nem tartanek, de azt mondtak, hogy addig nem veszik be, amig nincs munkam. Patthelyzet. A ferjem pedig allandoan dolgozik, igy o ra sosem tudom bizni.


Masodiknak: a ferjem amerikai, szoval igy jottem ki. 3 gyerekkel, csak magyar hatterrel, tenyleg nagyon nehez lehet belevagni hacsaknem adott egy konkret, stabil munkalehetoseg. Enelkul ne vagjatok bele az ismeretlenbe.

2010. jún. 10. 17:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 9 honapos a kisfiam. Elotte babysitterkedtem es kutyakat nyirtam. A babysitterkedest atadtam egy baratnomnek, hogy majd ha a kicsi 4-5 honapos lesz akkor visszamegyek dolgozni. Hat azota sem mentem, mert nem olyan egyszeru az , mint ahogy elkepzeli az ember elotte. Ugy gondoltam en is majd jon velem, de rajottem hogy nem akarom rangatni 2 nagyobb gyerek melle. Igy aztan neha mikor a ferjem munkaja engedi es itthon van akkor kutyat nyirok haznal. A daycare qva draga nem tudom megengedni, ugyhogy egyenlore ez van. Hol laksz az USA-ban?
2010. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!