Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van fülbevalója a lányodnak?

Van fülbevalója a lányodnak?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor lövetted ki a fülét?
2018. jan. 9. 15:50
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
51%
Akik azt mondják, hogy azért nem, mert majd ha ő eldönti, azok nem gondolnak arra, hogy majd ha a gyerek nem akarja, akkor kiveszi? Tisztább ennél azt mondani, hogy nem tetszik és kész. Nekem tetszik, 4 hónaposan kilövettük a fülét, mert nekem tetszik. Ruhából is olyat adok rá, ami nekem tetszik, mivel nyilatkozni még nem tud róla :)
2018. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
25%

#11, és a lyukkal mi lesz? Az egy dolog, hogy nem hord valaki fülbevalót, de mire önálló döntést tud hozni addigra az a lyuk már véglegesen ott maradt (ahogy nekem, mérges is vagyok miatta)


Szerintem semmi szüksége egy gyereknek ékszerre, egy babának meg pláne!


De ha már testékszer, miért pont a fülbe? Miért ne lehetne akkor már máshová? Annyi lehetőség van...


#2

2018. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
65%
2,5éves 3 naposan szúrták neki a kórházban. Nem volt eddig gond vele. Szereti. Nekem 7 lyuk van az egyik fülemben, így gondoltam ő is igényli majd
2018. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
41%
Mostani divatanyák akik mindenen spórolnak azoknak a mániája ez. Egy kislánynak legyen füllbevalója!
2018. jan. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
59%

Nem értem én sem hogy miért akkor ha majd ő akarja. Elvégre nem orrpiercingről van szó, hanem egyszerű fülbevalóról, kislánynak, tehát semmi olyasmi, ami miatt később bánkódhatna vagy elcsúfítaná akkor se ha nem hord fülbevalót.

Én az 5 évesemet biztos nem tudnám elcitálni most füllyukasztásra ha akarná se mert annyira félne h fájni fog. Így átesett rajta baba korában és nem is emlékszik rá, most pedig örül h van szép fülbevalója.

2018. jan. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
26%
Ronda kislánynak kell csak fülbevaló, hogy nehogy fiúnak nézzék, mert abba belehal a proli anyja.
2018. jan. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
25%
Na és mi a különbség szerinted az orr/köldök/nyelv/akarmi piercing meg a fülbevaló között utolsó? Konkrétan semmi. Van aki akarja, van aki nem, van akinek tetszik, van akinek nem. Lehet hogy a gyerek nem akar majd soha a budos életben lyukat a testébe, mindegy hogy az a fülében, vagy az orrában vagy bárhol vasból van.
2018. jan. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
37%
Nincs. (5 éves)
2018. jan. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem is a ronda kiscsajoknak van fülbevaloja, hogy látszódjon rajtuk, hogy lányok, amúgy se akarom, hogy pár naposan egy testékszer miatt legyenek fájdalmai, nekem 8-10 évesen lett, én kértem, aztán nem sokáig hordtam, a mai napig sincs nekem, megvagyok nélküle.
2018. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
46%

Van, 2,5 hós korában lőtték ki. Nem értem mit kéne eldönteni? Csak nekem evidens, hogy egy kislány ígyis úgyis akar fülbevalót majd? Vagy mert neki tetszik, vagy mert anyának van, vagy mert az osztálytársainak van stb.. és egy nagyobb nem fél előtte? Azt se hiszem el. Egy pár hós pár nap alatt elfelejti az egészet.

Akiket ismerek, felnőtt, baba, gyerek, minden kislánynak/nőnek van. Nekem 2-2 is.

2018. jan. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!