Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van fülbevalója a lányodnak?

Van fülbevalója a lányodnak?

Figyelt kérdés
Ha igen, mikor lövetted ki a fülét?
2018. jan. 9. 15:50
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
61%
Kedves 16-os és 19-es, ritka ostobák vagytok.
2018. jan. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
50%
12 nem egy fültágítós lyukról beszélünk, hanem egy tűszúrásnyiról. Ha valaki ezért mérges a szüleire, hát Ő dolga. Szerintem meg a lányoknak szép. Ha pedig én szeretnék neki, akkor lesz is. Máshova is lehetne lövetni? Na azt tényleg meghagyom neki, de nem fogok a kardomba dőlni. 11 voltam
2018. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy nekem az elegáns viselethez hozzátartozik, a gyereket is így öltöztetem.
2018. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
54%
3 naposan lőtték ki a kórházban neki.
2018. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
38%
20 csak neked evidens,mert én pl. nem akarok fülbevalót, sosem akartam, más ékszereket hordok.
2018. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
32%
Nekem pl nincs kifurva a fülem, hála az égnek, soha nem is akartam fülbevalót, pedig elmúltam már 40
2018. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
34%

2 éves lesz nemsokára, nincs kifúrva. Majd ha szeretné akkor megcsináltatjuk. Alapvetöen nincs bajom a fülbevalóval, nekem is van, de meghagyom neki a döntés jogát. Rászorulva nincs, mert nagyon szép kislány, hosszú szöke fürtjei vannak és én ikább ilyen romantikusabb jellegü finom színü ruhákba öltöztetem. Külföldön élek és nálunk a bölcsiben megfigyeltem, hogy csak az arabnak, feka gyereknek van fülbevalója, akiket ilyen kommersz csilivili rikitórózsaszínbe öltöztetnek. Az echte flamand kislányoknak szinte senkinek nincsen, de ök is szinte mind gyönyörüen öltöztetettek, mint a kislányom.

Egyébként szerintem ez nagyban függ a kultúrától, nálunk a flamand nöknek se nagyon van fülbevalójuk, inkább a bevándorlóknak csak, de Magyarországon szerintem meg nagyobb hagyománya van. Emlëkszem 1 kivételével minden lánynak volt az osztályunkban fülbevalója. Szóval ezen szerintem kár összeveszni, nem baj ha van, de az se marad ki semmiböl, akinek nincs.

2018. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
28%

17-es: nagy a különbség az orr- vagy nyelvpiercing és a fülbevaló között: míg a fülbevaló elfogadott, azt hiszem mindenki elég nagyot nézne ha a 4 hónaposomnak, vagy akár nagyobb gyereknek orrpiercinget raknék az orrába.

De ezen értelmetlen vitatkozni, én furcsállom h sokaknak ez ilyen óriási eldöntendő kérdés egy fülbevaló, (persze ha valaki nem akar akkor nem hord, ezzel nincs semmi gond)

2018. jan. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
54%

16 es 19 köszi, rég mosolyogtam kommenten ilyen jót :) Annyira korlátoltan sötétek vagytok hogy őszintén akaratlanul is megmosolyogja az ember. Ennyi erővel szoknyát se hordjon egy szép kislány, csak a rondák, hogy látszódjon, hogy lányok :)

Na és az eszetlenek mit hordanak, mi van rajtatok agyalágyultak? :)

2018. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
62%
22 hós,talán pár hetesen lövettük ki a fülét kozmetikában. A bébi fülbevalót,amit belőtt a gép, már lecseréltük azóta kislány fülbevalóra. Amúgy szép kislányom van,nincs rászorulva :) , de nem is azért kapta. Hanem,hogy még szebb legyen :)
2018. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!