Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki járt így, hogyan élte...

Aki járt így, hogyan élte meg? Volt férjnek született mástól gyereke?

Figyelt kérdés
Hogyan éltétek meg a terhes képek posztolását, a baba képeit, a későbbi véletlen találkozásokat? Nehéz volt eleinte és később már hozzászoktatok a gondolathoz, hogy a ti közös gyereketeket nem akarta felnevelni, mástól született gyerekét pedig elhalmozza mindennel?
2018. jan. 10. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés az, hogy a te gyerekeddel tartja-e rendesen a kapcsolatot?! Ha igen, akkor az jó, mert valójában nem a ti gyereketek nem kell neki, hanem csak a veled való párkapcsolat. Ezt pedig el kell fogadni, nem pedig a gyerekre kivetíteni. Ha viszont a gyereketekkel nem tart kapcsolatot, akkor nem is lenne az ismerősöm a különféle internetes oldalakon sem, így nem látnám a képeit. A véletlen találkozásokkor meg az jutna eszembe, hogy remélhetőleg a másik nő nem fog úgy "pofára esni", mint te, de már előre sajnálnám.
2018. jan. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%

“ a ti közös gyereketeket nem akarta felnevelni, mástól született gyerekét pedig elhalmozza mindennel”


Na az ilyen emberektől hányni tudnék, inkább örülj neki, hogy megszabadultál tőle.

2018. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok kellemetlenségtől kímélnéd meg magatokat ha nem ezen kattognál. Tudom, hogy nehéz de engedd el. A gyereknek sem lesz jó később ha látja mennyire feszengsz minden találkozásnál az apjával. Nagyon kihatnak rájuk ezek a dolgok...
2018. jan. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem vagyunk ismerősök fb-on, mert nem érdekel a magánélete, ő meg ne kukkolja az enyémet.

Még nincs gyerek a legújabb nőjével, bár ha jól tudom, tervezik. Nem zavar. Igazából nem is érdekel. Teljes mértékben lezártam magamban a kapcsolatunkat, évekkel ezelőtt. Nem érdekel jobban, mint a volt osztálytársam, például.

A gyerekekkel tartja a kapcsolatot, de nem szakad bele. Inkább a nője erőlteti a láthatásokat. Szegény most éli bele magát, hogy jó apának akarja látni. Nem akarja észrevenni, meg tudomásul venni, hogy a kedves párján múlik, évi egyszeri találkozó lenne. Nincs bajom a csajjal, őt perpill inkább sajnálom.

A gyerekeink is kérdeztem, hogy mi lenne, ha ott is lenne tesó. Azt mondták, őket nem érdekli, áldásuk rájuk.

4 éve váltunk el, ha ez fontos lehet.

2018. jan. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!