Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párommal nem tudunk megegyez...

A párommal nem tudunk megegyezni a gyermek nevén, ha megszületik mi legyen. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A párom nem Europai származású, és olyan neveket dob fel amikről soha sem hallottam. De neki megfelel. DE mivel europában élünk,így gondolom nem nehezíteném a gyermekem nevét nem ismert névvel, sem az ovodai évek,sem az iskolai évek alatt. Abszùrd nevek számomra. És a párom mégcsak bele sem gondol szegèny gyereknek ,hogy fogják kimondani a nevét :S ilyenkor mit lehet tenni? Én már csak nevetek ezen, de mikor ott az idő :D
2018. jan. 10. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két neve nem lehet?
2018. jan. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván olyat keresni, ami az ő országában is van de itt is ismerik. Miket javasol?
2018. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
A nevek engem is érdekelnének. De lehet mondjuk magyar a keresztneve a második neve pedig amit ő szeretne.
2018. jan. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem sem európai mégis habár nagy csaták után de meg tudtunk egyezni. Nem magyar nevei vannak a gyereknek és szerintem az ő vezetéknevével röhejesen is hangzott volna egy magyar keresztnév. Mi végül olyan neveket választottunk aminél egyértelmű hogy kell kimondani és sehol sem tudják csúfolni vagy hangzik hülyén de a gyakorlatban egyik országban sem gyakori vagy tipikus írásmóddal jegyzett név. Sok sikert nektek is, mi a 6. hónapban jutottunk dűlőre. :)
2018. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Egyik ismerősömnek a férje nigériai, de Európában élnek. Náluk is nehéz volt a névválasztás, mert amiket a férje mondott, azokról még hallani se hallott. Végül két neve lett, az első itt is ismert, a második a férje hazájában ismert.
2018. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kompromisszum.valakinek engednie kell!
2018. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Honnan származik a férjed?
2018. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat most írok, iráni neki a neve Ali - ebbe azért se mennék bele, mert minden második muszlim Ali. Amúgy szurein vagy mit akar 😂😂😂😁
2018. jan. 10. 19:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Természetesen az apja családneve nekem tetszik azzal nincs is baj, de ha lány lenne abba belemenntünk Leila lesz, az az ő országában is megtalálható, nah de ha fiú ebből van a gond 😊 Szegénykèm átérzem őt😊 Büszkén mehetne vele focizni, vagy akárhova 😊
2018. jan. 10. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!