Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik szomszédos országban...

Melyik szomszédos országban vállalnak sterilizációt?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mely országban vállalnak ilyet beavatkozást és mennyiért. Úgy tudom Ausztriában nincs törvényi szabályozás, ami a nők testét illeti és szeretnék mindenképp túl lenni rajta. Gyerekem nincs, nem is szeretnék soha, abszolút távol áll tőlem az anyaság viszont fogamzásgátlót nem szedhetek trombózis hajlam miatt, a gumi tudjuk menyire kényelmes. Előre is köszönöm a válaszokat

N 23


2018. jan. 12. 21:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem ilyen fiatal nőkön, mint te vagy, sehol sem csinálnak legálisan.
2018. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom Ausztriában nincs erre törvény, hogy hány évesen meg hány gyerektől, mint itthon...De sehol sem találok klinikát.
2018. jan. 12. 21:47
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
Első vagyok. Szerintem várj meg ezzel. Amikor ilyen idős voltam mint te akkor én is így gondoltam. Aztán eltelt 2 év, most 25 vagyok és férjhez mentem. Nem mondom hogy megveszek egy gyerekért, de többször gondolok rá, milyen lenne ha lenne. Újabb 2 év múlva már lehet hogy mindent magadnék majd érte. Szóval érted. Tényleg jó indulattal javaslom, hogy ne tedd meg meg, akkor se ha találsz olyan helyet ahol megcsinalnák.
2018. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Annyira tudtam, hogy ez lesz, ha ki merem ezt a kérdést írni ide. Az ügyeletes jóakarók, őrangyalok majd osztják a jó tanácsokat "jóindulattal". Nagyon tükrözi a női meddővétételi törvény szigorítása az ország mentalitását. Teljesen irreleváns a válaszod a kérdésem szempontjából, próbálj meg máshol téríteni. Mi van ha te bánod meg a gyereket? Ja, ez így már nem olyan kedves visszakérdezve, ugye?
2018. jan. 12. 21:56
 5/27 anonim ***** válasza:
6%

Azt teszel amit akarsz. Nem vagyok se térítő, se habzó szájú abortuszellenző. Csak egy hasonló korú fiatal nő, aki megmerte írni neked, hogy 2 évvel máshogy gondolkozott mint ma. Ha ez téged felháborít akkor sajnálom.


Milyen választ vársz?

Írj a környező országok anyanyelvén hasonló fórumokra, és szerezz infót, mert itt szerintem senkitől nem fogsz kapni - 100% biztos infót erről.

2018. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Kéretlenül osztogatsz jótanácsokat. Teljesen lényegtelen választ adtál, semmi értelme a kérdésem szempontjából. Ennyi. Írtam, hogy nézelődtem már osztrák klinikákon, semmit se találtam, csak abortuszt.
2018. jan. 12. 22:02
 7/27 anonim ***** válasza:
18%

Nos, ha semmit nem találsz, akkor valószínű nincs ilyen hely, ennyi.


Ha meg nem tudod elfogadni más véleményét és tanácsát, akkor ne írj ki kérdést ilyen oldalra.

Egyébként amilyen megnyilvánulásod van, javaslom is hogy legyen gyereked.


Jó éjszakát.

2018. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az atomfizika azon, hogy ha valaki konkrétumot kérdez, akkor arra válaszolsz, nem pedig lényegtelen dolgokra. Lehet velem van a baj, de én kéretlenül nem szoktam tanácsokat osztogatni, nincs kényszerem rá.
2018. jan. 12. 22:15
 9/27 anonim ***** válasza:
32%

Kritikan aluli a stilusod, kerdezo.


A gumi pont jo erre a celra, ha nem kell gyerek soha.

2018. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem sem jó ötlet, mert én is így gondoltam, de most 27 évesen alig várom, hogy végre sikerüljön a baba. De mindegy ez csak rád tartozik.


Ausztriában annyit tudok, hogy 25 év a korhatár.

Egy cseh brnoi klinikát tudok neked linkelni itt 21 év a korhatár és két hét várakozás.

[link]

2018. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!