Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit akarhattak, mit csináltak...

Mit akarhattak, mit csináltak a babámmal? Történt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Ma egy nagy bevásárlóközpontban voltam 7 hónapos kisfiammal, aki babakocsiban ült. Fél szemem mindig rajta volt, de egyszer ahogy pont olvastam egy termék cimkéjét egyszer csak szinte sikítva sírni kezdett, ahogy odanéztem egy nem túl bizalomgerjesztő pár sietett el tőle. Egy közelben lévő nő szerint a pár női tagja megfogta a kezét, aztán a férfi is odahajolt, erre kezdett úgy sírni. Próbáltam utánuk szólni, de szó nélkül elsiettek. Utánuk menni a kicsivel együtt nem mertem. Nagyon rossz érzésem van azóta is. Mit akartak tőle? Csinálhattak vele valamit?
2018. jan. 12. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

Semmit nem csináltak.

Ne legyél tele paranoid gondolatokkal. És figyelj jobban megközelebb.

2018. jan. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
26%

Most fut a hirekben is bolti gyerekrablàs kisérletekröl az infok

Es anyuka ott sem tett jelentest, csak lesett bambàn

2018. jan. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%

Valószínűleg semmit. A férjemmel mi is szoktunk sétálni, és ha elsétálunk baba mellett, rámosolygunk, néha hozzászólunk ha anyuka/apuka nem ellenséges... A legtöbb mosolyog, de a 7-8 hónapos kor tud olyan lenni, hogy egyszer csak frászt kap az idegenektől. Ez nagyon kellemetlen helyzet lehet hogy a pár is megijedt (pont a paranoia miatt), és inkább leléptek.


Amúgy a gyerekrablósdi eléggé akciófilmbe illő. Nyilván ilyenre is van szélsőséges példa, de sokkal többet rettegnek a gyerekrablástól, mint amennyire valós veszély. A gyerekeket a házastársak szokták elrabolni, vagy a saját anyjuk feldarabolni...

2018. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%
Jaj ma olvastam pont egy ilyet a Facebookon. Egy fiatal pár odament a gyerekhez, közel álltak, a pénztáros is azt hitte, együtt vannak, aztán anyuka csak annyit hallott, hogy búcsúzz el szépen.. a nő nagyon megijedt, mert el akarták vinni a gyerekét.
2018. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
81%
Ja persze, el akarja vinni más gyerekét, és még hangosan érthetően mondja is neki hogy búcsúzz el. Nem kell minden marhaságot elhinni ami a neten van!
2018. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
59%

En anyam legjobb baratnojetol kaptam sirogorcsot babakent. Azota is baratok (18 eves koruk ota es mar 70 felett vannak).

Nagyon kedves no, fogalmam sincs miert tartottam ijesztonek.

2018. jan. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!