Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már olyan, akinek a...

Volt már olyan, akinek a menzesz előtti tesztje negatív volt, de végül is kiderült hogy mégis terhes?

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjönnie, ma teszteltem illa testtel ami elvileg már 4 nappal előtte kimutatná, és negatív lett. Volt olyan akiről ezek utá mégis kiderült hogy terhes csak a teszt nem mutatta?

#teszt #illa test
2013. jún. 25. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a napokban lett pozitív a tesztem, több 10-es tesztem is volt itthon, de csak mensi kimaradása utáni 3. napon lett pozitív!!
2013. jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg várni még pár napot az is lehet hogy később volt peteérésed :)
2013. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez bíztató.. :) Eléggé el vagyok szontyolodva, mert valami miatt úgy érzem/éreztem hogy van baba, de ez csak megérzés, mert tüneteim ugye még ilyen korán nincsenek (egyszer nagyon érzékeny volt/fájt 4-5 napig a mellem, de az sok minden mástól is lehet). De még hátha :)
2013. jún. 25. 09:36
 4/6 anonim válasza:
Én veled érzek:):( hétfőn teszteltem negativ lett!Lassan3.napja késik..nemértem..nekem mondjuk hányingereim és fáradékonyság is van..de áprilisban az én8 hetes babám elment:( májusba rendesen megjött a havim,miota lemult minden 7en probálkoztunk!Nemértem már énsem elhiheted..bár vannak akik szerencsések és vannak akik sajna nem..hátha mégse jött össze..akkor újraprogramozás..:):/
2013. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ja és előző babánál a mensim kimaradása után3.napon tezsteltem elég halvány pozit ami csak erősödött..
2013. jún. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom, el sem tudom képzelni mit kellett átélned :(

Ma kellett volna egyébként megjönnie, de nem jött meg :) És nem is érzed pocigörcsöt amit szoktam szóval még optimista vagyok! ;)

2013. jún. 26. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!