Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintek mennyire lenne jó...

Szerintek mennyire lenne jó ötlet Melody nevet adni a kislányomnak?

Figyelt kérdés
A férjemnek nem tetszik ez a név. Ő Orsolya-t akar ami meg nekem nem tetszik. Mivel már minden 2. nőt így hivnak. Én valami szép egyedit akarok például Melody, Jane, Daphne, Alissa, Zira, ami csak az ő neve is biztos hogy nem hívnak így senkit se. Mivel én sose szeretem mikor a családban több embernek is ugyan az volt a neve. A tucat neveket meg még inkább nem.
2018. jan. 13. 18:18
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
86%

A Csutár Mustár nagyon dallamos! 💙 de nekem tetszene a Csutár Perdita is, azt is itt hallottam, azóta a kedvencem!

De ha esetleg fiú lenne akkor jó lehet a Csutár Csatár, szépen alliterál meg rimmel is 😍

2018. jan. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
86%

Csutár Batár fiúnak tök jó.

Amerikaiból csakis Csutár Elvisz mert ő a király. Lánynak természetesen Csutár Britniszpirsz, ez nem kérdés.

2018. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, a Csutár Bejonszé jobb lenne szerintem, jobban megy a vezetéknévhez. Fiúból meg csakis a Csutár Dzsásztínbíber
2018. jan. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
86%
Beitniszpirsz, hol van az már? Csutár Rijanna vagy Csutár Májliszájrüsz esetleg...
2018. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
80%

Vagy legyen Csutár Halottpénz, csakhogy magyaros legyen.


De mindenképpen alapítson nagykorában futár szolgálatot. Az lesz a Csutár Futár :)

2018. jan. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem legyen focista: Csutár Csatár.
2018. jan. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
69%
36os, a Halottpénz nem jó, hiszen nem akar magyar nevet adni a gyerekének.. legfeljebb Deadmoney-ként.
2018. jan. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!