Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindig biztosan tudtad, hány...

Mindig biztosan tudtad, hány gyereket szeretnél? Annyi lett?

Figyelt kérdés
2018. jan. 15. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban hármat szerettem volna. Kamaszkoromban egyet sem. Aztán amikor 20 évesen az elsőt vártam nagyon szerettem minden pillanatát. Mikor megszületett már akkor hiányzott a terhesség. A párommal akkor úgy voltunk hogy minimum még hármat szeretnénk. Most tartunk ott hogy hat gyerekünk van.
2018. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hármat szeretnénk, egy van egyelőre, apa már tervezi a következőt én jelenleg nem érzek rá késztetést, hogy szüljek még egyszer.
2018. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyet sem akartam, végül egyet vállaltunk, mert a férjem imádja a gyerekeket.


Többet viszont nem szülök, így is kockázattal járt a terhességem és még a betegségem is fellobbant a hormális szarságok miatt, úgyhogy az utolsó két hónapot kórházban feküdtem megfigyelés alatt.

2018. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hármat terveztünk, három lányunk van.

Sokszor szóba kerül a 4. gyerek kérdése is, nem zárkóztunk el a 3. szülés után a lehetőségtől. Lehet, idén belevágunk.

2018. jan. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!