Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha elmész egy buliba, ahol...

Ha elmész egy buliba, ahol adott két helyes lány, akiket biztosan ágyba dönthetsz, de nem köt semmi hozzá és adott egy lány, akivel már régen szeretnél megismerkedni, de nem tudod hogy érez, kit választanál?

Figyelt kérdés
Ha látja,hogy mással vagy a későbbi esélyeidet biztosan ellőtted ,de ha rápazqrlod az éjszakát és mégsem kellesz neki,akkor csalódottan távozhatsz..
2014. jan. 2. 18:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
2 nő. Egyértelmű. A harmadik "szeretném megismerni lány" várhat a köv buliig.
2014. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is a második. Az én kiszemeltem túl érdekes ehhez.
2014. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akivel meg szeretnél ismerkedni. De lehet velem van a baj. Én olyan fiú vagyok aki csak úgy tudna lefeküdni valakivel, ha érzelmileg kötődik hozzá. És az csak egy valaki. Nekem egy igazi nő van az életemben, többi idegen ha úgy tetszik.
2014. jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat választom.
2014. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%
Szeretem az ilyen irreális választási lehetőségeket, tényleg nagyon sok értelmük van.
2014. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Bocsánat most olvasom az apró betűs részt... Így is a 2 helyes fektethető lányt választom. Mindig felfedezni valami újat, nem félek hogy kimarad valami az életemből, sőt, ha akarnám őgy is megszerezném azt a harmadik lányt is legközelebb. (Túlzott önbizalmam van tudom. De sokszor beválik :D)
2014. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Második.
2014. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem irreális. Én elcsesztem ,a könnyebb utat választottam . Volt egy jó estém ,amit fél éve bánok ..
2014. jan. 2. 18:47
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ: mi a cél, ágyba döntés vagy tartalmasabb kapcsolat ? Azaz altesti mirigy-váladék kiürítésének kényszere (Marcus Aurelius után szabadon), vagy talán az agykéregnek is lenne valamilyen igénye ?
2014. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bocs a kérdés azt sugallta,hogy egyszerre két lánnyal mehetsz ágyba - nem,természetesen csak az egyikkel . De választhatsz , az egyik biztosan megy,mert ismered őket,tudod,hogy könnyűvérűek és tudod,hogy bejössz mindkettőnek.
2014. jan. 2. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!