Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesen milyen vizsgalatok...

Terhesen milyen vizsgalatok miatt kell vedonohoz menni?

Figyelt kérdés
En terhesen nem jartam vedonohoz, nem azert mert lusta voltam hanem egyszer lementem a fogadasi ido kozepen, es elkuldott hogy ma mar nem fog engem fogadni jojjek vissza jovoheten es a nyitasra lehetoleg.. hiaba kertem hogy csak kiskonyvet adjon nekem mert masnapra a nogyogyaszomhoz vissza kellett vinnem, hihetetlen bunko es arrogans stilusba lekoptatott hogy nem tud velem mit kezdeni, meg a tobbi anyuka is megvolt lepodve. Ugyhogy en akkor eldontottem hogy ezt a not soha az eletbe nem akarom latni nem is jartam hozza, miota megvan a baba termeszetesen az mas, vele minden vizsgalaton megjelentunk. Na de nem is ez a lenyeg hannem kivancsi vagyok minek kell hozza jarni terhesen? Milyen vizsgalatok vannak a suly meg vernyomas meresen kivul nala ami kotelezo? Es ha valaki jar a nogyogyaszahoz miert kell melle a vedonohoz is? Koszi mindenkinek
2018. jan. 18. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Be kell hozzá jelentkezni és akkor tud fogadni mert eléggé túl vannak terhelve. A kiskönyv kiadása kb. egy órát vesz igénybe úgyhogy nem tudja sajnos csak úgy odaadni ellenben nagyon sokszor fog kelleni mert abba írnak minden fontos adatot, vizsgálati eredményt és abba gyűjtöd a pecséteket is ami az egyszeri anyaságihoz kell. A kiskönyvet érdemes mindenképpen kikérni és ahhoz kikerülhetetlen a védőnő úgyhogy tanácsolom, hogy hívd fel menj el hozzá arra a vizitre és utána akár hanyagolhatod is ha ennyire nem szeretnél menni hozzá de orvoshoz azért mindenképpen járj.
2018. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kiskönyv kiadása valóban nem 2 perc.

Vizeletet néz minden alkalommal, egy idő után a baba szívhangját is ellenőrzi

2018. jan. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez mar nem most volt hanem 1 eve, utana a kiskonyvert visszamentem de 10perc alatt letudott engem, es aztmondta akkor majd talalkozunk februarban. Semmi konkretat nem mondott mikor menjek tehat nemis mentem. Nem keresett honapokig, csak mikor nyaron megszuletett a babam. A nogyogyaszomhoz jartam, aki elkerte a kiskonyvet es merges lett hogy semmi nincs beirva szinte amit a vedononek ki kellett tolteni, o is kerdezte hogy minek jarok ha tenyleg semmit nem csinal :D szoval ez mar nem mostani tortenet csak olvasom itt ott a terhes vizsgalatokat es kivancsi lettem en mibol maradtam ki anno
2018. jan. 18. 11:00
 4/4 A kérdező kommentje:

De ezek szerint nem vesztettem vele sokat, az orvosom ezeket mind megcsinalta a vizsgalatokkor

Nem igazan erdekeltem en ot, a korhazba is csak azert hivott fel, mert kotelezo kijonni megnezni a babat es a lakast, mikor a kiskonyvet kitoltottuk, akkoris az asztalra csapott idegesen hogy haladjunk mar gyorsan vegezzunk, aztan ugy gondoltam hogy nekem erre nincs szuksegem. 8 honapos lesz a fiam, azota mar normalisabb de sose lesz a kedvencem :/

2018. jan. 18. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!