Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortol muszaj vedonohoz menni?

Mikortol muszaj vedonohoz menni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mar jo ha 8 hetes kor korul megvan a kiskonyv. De az a problemam hogy itt a gyerekorvosi rendelobe dolgozik a sogornom , a szomszedom, raadasul a vedono jar a masik sogornomhoz akivel egyhazban elek. Ezzel csak az a baj hogy mi meg nem szeretnenk elmondani senkinek se hogy babank lesz viszont ha lemegyek a vedonohoz tutira elkerulhetetlen hogy ne deruljon ki . Hazudni meg nem fogok.
2014. okt. 5. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedves XY, legyen szíves tartsa mar titokban a terhessegemet, mert egyenlőre nem akarjuk megosztani mással az örömhírt, csak majd ha X hetesen leszünk.
2014. okt. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a 12. hétig kell kiváltani a kiskönyvet.
2014. okt. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves elso a problema nem avval van hogy megkerem a vedonot hogy ne mondja el hanem avval hogy ossze futok a sogornommel es a szomszeddal is a szomszed anyira nem lenyeg de a sogornom tuti hogy nem marad csendbe :) jo hogy nem dol ossze a vilag ha megtudjak csak mi szeretnenk egy ideig meg a sajat titkunknak tudni.
2014. okt. 5. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor eloszor felhívod a vedonot. Bar nekem eleve magas: terhesgondozás nem a gyermekorvosi rendelőben szokott lenni, miért kellene oda menni?
2014. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert a vedonohoz a gyerekorvosi rendelobe kell jarni. Nem tudom mashol hogy van de itt heti 1 napon " rendelnek" a vedonok akkor lehet bemenni hozza nezik a vizeletet kesobb szivhang meg suly veenyomas meres meg minden amit a vedono csinal :)
2014. okt. 5. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát mivel a kiskönyvbe kerül be minden UH, vizsgálat, stb, így minél előbb el kell(ene) menned a védőnőhöz.

Értem én h "ciki a szitu " ...

Nem tudom mit lehetne tenni... Max felhívod telefonon és megpróbálod rábeszélni, h menjen el hozzátok és töltse ki ott a kiskönyvet, a súly és vérnyomás mérés még megoldható otthon is, de ha vizeletet kell megnéznie, akkor már szerintem muszáj lesz bemenned.

2014. okt. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!