Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Véleményeket várok! Szerintete...

Véleményeket várok! Szerintetek melyik név lenne a legjobb a leendő kislányomnak? Vezetéknév nem lényeges, ezek közül válasszatok. Indoklást, kőkemény kritikákat elfogadok! =)

Figyelt kérdés
Na szóval...: Veronika, Izabella, Krisztina.
2010. jún. 5. 14:33
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Hm.. Tényleg eléggé megosztódik a vélemény... =S

Köszönöm a válaszokat! Nem tudom, hogy hogyan fogunk dönteni, nehéz lesz... De nagyon sokat segítettek a kritikák, még várok! =)

2010. jún. 7. 16:51
 32/39 anonim ***** válasza:

Nekem is az Izabella tetszik a legjobban. Becézései is nagyon jók: Iza, Bella, Bellus, Bellike (barátnőm így hívja kislányát, nagyon illik rá) és ha nagy lesz eldönti, hogy Iza vagy Bella nevet használja, esetleg egyben Izabellát :)

Krisztina- ez is szép név. Ismerek Krisztinákat, mindegyik nagyon szereti a nevét, főként azért mert ezt is sokféleképpen lehet becézni. (Az egyik ismerősöm Tina, a másik Krisz.)

Veronika- nekem nem igazán tetszik.

2010. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Nekem a Krisztina tetszik legjobban a három közül, 2. az Izabella, 3. pedig a Veronika.
2013. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak:ez már több,mint 3 éves kérdés.Gondolom azóta lett már neve a pici lánynak!
2013. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki a kérdést?!
2013. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi voltam, hogy szerintetek jól döntöttünk-e. =)

Időközben lett egy Veronikánk.

2013. nov. 29. 19:51
 37/39 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, nem néztem a dátumot. Amúgy utólag is gratulálok a kislányhoz.
2013. nov. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 ivilicious ***** válasza:

Szép mind.

Veronika nagyon tetszik, de sok fizetős nőcinek ez a művészneve, ez jut automatikusan eszembe.

Krisztina annyi van, mint égen a csillag.


Szóval Izabella. Egyszerű, de gyönyörű.

2014. máj. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Nekem a Veronika tetszik legjobban, mert szerintem az nagyon szép becenév, hogy Vera.:)

Az Izabella meg csak azért, mert lehet Bellának becézni.

A Krisztina olyan... régi már! Azt nem választanám.

2014. jún. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!