Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nuvaring mennyire biztonságo...

A nuvaring mennyire biztonságos? Ha normálisan használom, akkor van esélye, hogy mégsem működik?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat,aki teherbe esett mellette. Engem ez meglepett, teljesen biztonságosnak tartottam.

Ti mit gondoltok, ha úgy használom, ahogy kell,akkor van okom félni, vagy kiegészítő védekezést használni?

Évek óta hormonnal védekezek, 1-2 napos vérzéseim szoktak lenni, nem hiszem,hogy túl vastag nyálkahártyám lehet.


2018. jan. 19. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A pearl index szerint a tabletta: 0.1-1, a nuvaring: 0.65-1.86. Tehát a tabletta lényegesen biztonságosabb.
2018. jan. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én használtam egy ideig és nem lettem terhes.

Más, szex közben téged nem zavar?

2018. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Èn már sok ève használom ès sosem volt vele gond. Csak akkor lettem terhes, amikor úgy akartuk ès abbahagytam.
2018. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem zavar, de ki lehet szedni arra az időre, ha zavarna.

Köszi a válaszokat, jöhet még.

2018. jan. 20. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Én már vagy 5 éve azt használom és nem lettem terhes. Egyik kolléganőm is ilyet használ és szintén nem volt gondja vele.
2018. jan. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az 1-es butaságot írt, a tablettának és a gyűrűnek ugyanannyi a pearl indexe.
2018. máj. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azóta is használom, semmi gond nincs vele. szerintem is hasonló az indexe, mint a tabinak.
2018. dec. 10. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!