Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy 35 éves férfi még nem...

Ha egy 35 éves férfi még nem áll készen az apaságra, vajon meddig érdemes várni?

Figyelt kérdés

Sajnos egyenlőre anyagilag sem állunk túl jól, de maximum 2-3 év múlva adott lenne minden.

Azt mondta, majd akkor beszélünk róla. Amúgy én vagyok az életében az első nő, akivel el tudná képzelni a családalapítást.

Nálatok hogyan volt ez? Párotok/férjetek biztos volt magában az elejétől? És ha nem, végül az lett?



2018. jan. 19. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Sajnálom, de szerintem ez a

"majd akkor beszélünk róla." Egyenlő a nemmel.

2-3 év múlva majd azt mondja h öreg már hozzá.

Te pedig "rá pazaroltad" az időd

2018. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Azt szokták mondani, hogy egy nő két dologért képes mindenre: azért, hogy legyen gyereke, és azért, hogy ne legyen. Azt kell eldontened, hogy neked melyik a fontosabb, valamint, hogy mennyire vagy türelmes, egyáltalán megéri - e várni valakire, aki már 35 elmúlt és még mindig nem áll készen az apaságra. Én ugyan csak 23 vagyok, de már most szeretnék gyereket és beszéltünk is már erről a barátommal (szerencsére ő is szeretne, a gond, hogy egyetemre járunk még, tehát mi sem állunk valami jól anyagilag). De ha azt mondta volna, hogy nem áll készen az apaságra, vagy elzárkózott volna teljesen előle, lehet, hogy szakítottam volna vele. De mindenki más, egyenfuggo, kinek mennyire fontos a családalapítás és mikor.

De szerintem a 35 már nem 25, és ennyi idősen már általában "illene" készen állni rá. Ha téged ez nagyon zavar, akkor mindenkeppen beszélj erről vele. Ha egy év múlva is elzárkózik a dolog elől, én otthagynam.

2018. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Barátnőm esete, pozitiv pelda. Egyikuk sem akart gyereket 10 even at. Majd baratnom meggondolta magat, par ev huza- vona utan 36 evesen bevallaltak, ferje akkor 44 volt, akkorra jelentette ki, hogy most mar megerett egy gyerek gondolatara.
2018. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

Arra vonatkozóan hogy meddig érdemes várni a LÁNY KORA SOKKAL FONTOSABB mint a férfié!


Lányoknak húsz alatt a legegészségesebb elkezdeni az életadást.

Ha viszont elhagyod a 25öt és a párod még mindig nem akar gyereket, nagyon komoly beállítottsággal beszéljétek meg a dolgot. Mert egyrészt kifutsz az időből, másrészt úgy van a legtöbb esély a baba egészségére ha fiatal vagy, harmadrészt pedig nem szeretnéd ha nagymama lennél amikor elballag a középsuliból a kisgyereked.


Erőltetni nem kell a dologot, de lehet hogy nem együtt van a helyetek. Ne add fel könnyen, de a naptár valós. Nem rémíteni akarlak. Csak mint őszinte, tiszta segítség mondom ezeket.


Ismerek 40 es szingli hölgyeket utódok nélkül, karriert hajszolva vagy félbetört kapcsolatokból kiesve. Nincsennek jó formában mentális tekintetben.

2018. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%
A párom 35 éves volt, mikor megismerkedtünk. Egyáltalán nem akart gyereket. Most 44 éves és van egy másfél éves kislányunk. Minap megkérdezte, hogy mindenki ilyen boldog, akinek gyereke van?
2018. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha te még eleg fiatal vagy 25 körül, akkor belefér. De 30hoz közel én már nem várnék. Ha valaki mindig arra vár, hogy minden meglegyen a babához ( felretett pénz, lakas, kocsi) akkor sose lenne gyereke a többségnek. Hát nálunk is volt egy kis idő, mite mindketten azt mondtuk, hogy végülis ha terhes lennék nem lenne nagy baj, így a sorsra bíztuk. Viszont mi akkor 28 ill 30 évesek voltunk. Vegülis az első hónapban összejött. Viszont a baratnőmék enm voltak ilyen szerencsesek. Neki is a férje mire keszen allt ( féligmeddig) az apaságra, ő 33 éves volt. Próbálkoztak 1,5 evig. Majd 35 volt mire bejelentkeztek lombikra. A doki kerdezte, mióta vannak együtt. 9 eve. Akkor miert most jöttek? Nem 35 évesen kell egy nőnek elkezdeni egyaltalán gondolkodni rajta, sajnos a mi időnk veges. Ill. mire a te pasid keszen áll, lesz vagy 40. Kicsit koros apuka.
2018. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem áll készen, soha nem jó döntés. Beszéltek róla és kiderül, hogy elméletileg beleférhet-e nála. Ha nem, akkor tipli. Van, aki tényleg el akarja kerülni.
2018. dec. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!