Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki kellett lépjek a melóból...

Ki kellett lépjek a melóból terhesen. Menjek munkanélkülire?

Figyelt kérdés

Június elején kezdtem el ezen a munkahelyemen dolgozni! Még próbaidő alatt elmondtam a főnöknek hogy babát várok! Titkolni nem is tudtam volna mert borzalmasan voltam.

Két hete olyan helyzet adódott hogy a páromat áthelyezi a cége. Persze vele tartok,így kiléptem.

A tb-met inkább fizessen magamnak vagy van értelme munkanélkülibe bemennem ?

Soha nem voltam még ott,nemtudom hogy szükséges e..

Többen azt mondták hogy azért hogy a biztosítádom folyamatos legyen jelentkezzek be oda!

Ha pénzt nem is kapok,de legalább a tb-m meglesz.


2018. jan. 19. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Mindenképpen menj munkanélkülire
2018. jan. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem értem.Miért léptél ki?Ha elmész táppénzre,akkor lett volna biztositási jogviszonyod,es kaptál volna csedet és gyedet.Persze,jelentkezz be.
2018. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
próbaidő alatt nehezen ment volna táppénzre. illetve mehetett volna, csak tök fölöslegesen. Ha most fizeted magad után, és úgy jelentkezel be és igényled meg az álláskeresésit, hogy az a szülés időpontjában járjon, kaphatsz csedet és gyedet minimálbér alapján (már ha megvan a kellő számú napod ehhez)
2018. jan. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as a próbaideje már lejárt.
2018. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!